Kadınlar neden yüzünü kapatmıyor?

4 mezheptede kadın yüzünü kapatması gerekiyor, sahih hadisler var, şiiliktede böyle, şarşaflı bacılarımıza bakın örnek alın biraz, çoğuda kapalıyım diye dolaşıyor

Güncellemeler:
youtube. com/watch? v=8KcuDM0wuc8

izleyin

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Siz erkekler önce gözlerinizi indirin kızların giyindigi daracik pantolonları giymeyin saçlarınızı gidipde fön taraklarıyla yapmayın onun bunun kızına kardesine hadi onu da geçtim hayvanlara cansız varlıklara yürümeyin her haltı yiyip konuşmayın kadına sürekli namusu onu bunu aşılayacağınıza gidinde erkeğe öğretin adam olmayı zaten öyle erkeklerde dogruyu kadina ogretir he bunlar yoksaa oturun oturdugunuz yerde kapayın çenenizi tamam mı?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü "özgür" ve "insan" birbiriyle göbek bağıyla bağlı iki kelime.

0|0
    0|0
    • müslüman olsalar keşke

• Bu da özgür bir karar.
      Herkesin, yine kendisini ilgilendirir.

• şeriat geldiğinde kimliğinde müslüman yazıpta müslüman olmayanlar yani dönenlerin başı gidecek

Kızlar Ne Diyor 5

• Illa herkes bir şeye inanacak doye kaodebyok çünkü panla ona bakarsan erkeklerinde şalvarlı cübbeli dolaşması lazım sünnet çünkü

1|0
    0|0
  • Hayır yüzün kapatılması farz değildir el ayaklar vebyüz dışında kadının bütün bedeni avrettir denilmiştir. Yüz dahil edilmemiştir. Sahih hadis dediklerinden örnek verebilir misin?

1|0
    0|0
    • büyük hocalarımızdan onların eşlerinden iyimi biliyorsun

• youtube. com/watch? v=8KcuDM0wuc8

• izle...

• kuran a bak mezhep e degıl ınsanları sasrtmayın tepkı toplamayın nur suresını oku tekrar ve cek gıt buralardan

0|0
    0|0
  • bu devirde poposunu kapatana şükretmek lazım :)

0|0
    0|0
  • annem izin vermiyor kapanmama kimse evlenmezmiş benimle başına kalırmışım diye :)

0|1
    1|0
    • Sana gıcık giden bir kız var hep eksi veriyor bende +1 :-)

• hehehe beni takip eden bir kız varmış engelledim onuda sorunda çözüldü :)

• @tekfantazi yavşama ln kıza

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...