12. sınıfsanız hayat gerçekten çok karmaşık?

18 yasındayım. 12 . sınıf ogrencisiyim ve malum önümde çok önemli bir sınav var.
Ailem ve arkadasım konusunda Allaha sükür sanslıyım ama kafam gelecek konusunda sınav konusunda nasıl davranmam konusunda inanılmaz karısık dogru yanıt yok ulasamıyorum hicbiseyin sonuna biri bitse biri baslıyo bazen cok yoruluyorum gecicek mi bu? Gecmesini hızlandırmak icin ne yapmak lazım?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• işte insanların hayatını bu şekilde bitiriyorlar.. sınavdı , meslekti , falan derken Allahı, Ahireti , Aileni , İnsanlarla muhabbeti.. herşeyi unutuyorsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sınavı kafanda büyütme fazla

1|0
    0|0
  • bak arkadaşım sınavı kafanda fazla büyütme bir hedef koy ve onun için çalış, arada kalmış bölümleri tercih etme sonra işsiz kalma benim gibi adam gibi net bir bölüm kazan kazanamıyorsan 1 seneni daha feda et derim

1|0
    0|0
  • Stres bitmiyor ünide maddi sıkjntı vize sınav aileden uzaksın hasta olsan okuldan geri kalıyon okul bitiyo askerlik evlencen paran yok iş arıyon bulamıyon iş buluyon patron kötü tam para kazanıyorum diyosun çocuk oluyor bu kısır dongü koy ver gitsin

1|0
    0|0
  • geçmiyecek...

0|0
    0|0
  • Sen birde unide ortami gor on kat fazla stres

0|0
    0|0
  • Bak bu lafimi unutma. O karisikligi bende yasiyodum 1 sene gecti hala gecmedi. 1 sene daha surecek gibi. Cevabini bulmak zor

0|0
    0|0
  • sen cedric tanıyor musun

0|1
    0|0
  • 12. sınıf ne ya? ben hala alışamadım 12. sınıf. bana göre 11'de bitiyor. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...