Otobüste yanıma erkek oturunca huzursuz oluyorum?

O erkek bana bakıp kötü şeyler düşünüyor gibi hissediyorum, benim düşüncelerim normal mi?

0|0
16|45

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef normal...

0|2
    2|3

Erkekler Ne Diyor 45

• benimde yanıma kız arkadaslar oturuyor tanımadık 40 yılık askerlik arkadasımmıs gibi samimi konusmaya calısıyor acaba bu kızlar tecavüzcü coskunmu yosa beni köseye sıkıstırıp zorlamı bincekler üstüme diye kötü kötü düsünmüslüm yok bana soracak olursan gizli kullanıcı belki yasantında olsun yasadın bir anından veya baskasının anısından yola cıkıp böyle bir olay olabilir bunlar yoksa sadece normal se senin kafada sıkıntı var demektir bir insana ök üz tirene baktı gibi bakılıpta ön yargı ile hareket edilmez unutma

0|0
    0|0
  • Ya amma önemsiyorsunuz kendinizi bu kadar ben bazen yanımda kız mı oturuyor erkek mi fark etmiyorum bile. Ayrıca herkes sapık mı ya

0|1
    2|0
  • valla benımde yanıma hep kızlar oturuyor zararsız dıyorlar bes belli banada.. benım hoşuma gıdıyordu meğerse alınmalıymısım

0|0
    0|0
  • yer olmayınca sadece bayan yanı veya erkek yanı boş olunca bir siz ayaktaysanız şöför ve yolcular tuhaf tuhaf bakar yapıcak birşey yok oturulur ama bunu hemen yanlış düşünüp huzursuz olmakta mantıklı değil nasıl olsa 5 dakka yanında oturacak ne o senle ilgilenir nede sen onunla bukadar

0|0
    0|0
  • erkeğine göre değişir bilemezsin

0|0
    0|0
  • evet bende zaten sen binsende sana bakıp rüyalansam diye düşünüyodumm off o son frikiğin bitirdi beni gizliii !!!

0|1
    0|0
  • Sizin gibi tiplere ayrı bir ayar oluyorum. Kızın yanına oturuyorum, kız kendini öyle bir kasıyor ki felç geçirecek.

0|0
    0|0
  • bende yanına oturan erkekten daha kötüsün:)

1|1
    0|0
  • Normal elektronik magazasinda calisiyorum, kizlarin bazisi tipe gore bazen de bayan reyon arkadasi ariyorlar, saygi duyarim ;)

0|0
    0|0
  • biz insan yemiyoz be arkadaş tamam insanız o şekilde yaratılmışız fakat yanılıyosun seks doğanın kanunu erkek ne kadar düşünüyorsa sex'i bir okadarda kadın düşünüyor bizi bu yüzden ayakta bekletemezsiniz hakkınızı savunun beyler sırf bayan diye karşı cinse yer vermenize gerek yok hepimiz insanız burada kimsenin ayrıcalığı olmamalı belki bana laf sokma çabasına girip yanıtlayamayım diye engel atacan ama kurşun işlemez fikirlere

0|0
    0|0
  • Bence ayakta git.

0|0
    0|0
  • Saçma saçma konuşma artık aşın bunları

0|1
    0|0
  • Ne desen haklısın, çünkü iyi huylu insan artık kalmadı kolay kolay, herkesin aklından kötü şeyler geçiyor devamlı, ben yanıma bir bayan oturunca hemen kalkıyorum, rahatsız olmasın diye.

0|0
    0|0
  • Bu ara butun kadinlarda boyle bir sacmalik basladi o adam napabilir otobuste sana ya burasi hem turkiye kimse tacize izin vermez acilin biraz harbi

0|0
    0|0
  • Ben bayanlarin yani bos olsada ayakta giderim. Iki bayan ayri koltuktaysa digerinin yanina gecmesini isterim gecmezse ktirurum 😀

0|0
    0|0
  • vallaha benimde yanıma bayan oturunca bende rahatsız oluyorum...

0|1
    0|0
  • Normal degil tabiki ama sizi bu duruma getirende erkek cinsinin asagiliklari..

0|0
    0|0
  • aynen benimde yanıma kız

0|0
    0|0
  • Yetiştiriliş tarzınla alakalı.

0|0
    0|0
  • Degil.

0|0
    0|0
  • Anormal bence

0|0
    0|0
  • normal değil herkes kendi işinde gücünde

0|0
    0|0
  • normal millet yabanileşti

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • Bende bunun yüzünden otobuste kızların yanına oturmuyom

0|0
    0|0
  • Vay be. Gecen dolmusta kizin yani bostu rahatsiz olmasin diye oturmadim. Acaba bir anlami var mi diye merak ediyodum. Gercekten rahatsiz olurlar mi diye. Demekki olan varmis dogru tespit

0|0
    0|0
  • E o zaman boş otobüste gelip benim yanıma oturan kız hakkında ben ne düşüneyim?

0|1
    0|0
  • Oha diyorum ve gidiyorum. Bu kadar Art niyetli olmayın yahu.

0|0
    0|0
  • Senin için kötü

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 15

• Dusunuyor da olabilirler ama seni rahatsiz etmedigi surece senin rahatsiz olmana gerek yok. hayat diken uzerinde yasayarak gecmez

0|1
    0|0
    • Akılları fikirleri afedersin... otomatik olarak beynim rahatsız oluyor

• Hiç bir konuda söz sahibi olamazdınız bunu aklınızda tutun. sizi erkekler yaşatıyor hala utanmadan sıkılmadan rahatsız olduğunuzu söylüyorsunuz

• tabi bizi sadece erkekler yaşatıyor komediye bak :) görüş sahibi sende bunu destekleme amacı kadınları hor görmek

• Normal, bu yüzden yanıma çanta koyarım oturmasın diye :D

0|1
    0|1
  • Normal tabiki, hergün sapık tipleri izliyoruz orda burada. Psikolojik olarak huzursuzuz.

0|0
    0|0
  • Erkekler anlamaz ama cogu kadina normal gelir herkeste sana merakli degil ya bide oyle dusun herkese o gozle bakma rahatsiz edici davranislari varsa uyarirsin

0|0
    0|0
  • Paronoyak olma. Erkeklerin işi gücü yok dolmuşta veya otobüste seni taciz mi edecek. Artık geçin böyle şeyleri. Birazda siz böyle yaptığınız için erkekler böyle yapıyor. Oturursa biraz sohbet et, o zaman kötü düşünemezler. Ben böyle yaparım uzun yol olduğu zaman ve hiçte karşılaşmadım kötü niyetli erkekle bir otobuste

0|0
    0|0
  • Aşın şunu biraz ya ohoo bu dünya erkekli kızlı hepimiz ayni ortamda yaşamak mecburiyetindeyiz.

0|0
    0|0
  • Normal değil , niye böyle düşünüyorsun ki her erkek tacizci veya kötü niyetli değildir.

0|2
    0|0
  • Oturacak yer bulmuş da yanındaki erkek diye şikayet ediyo, hem rahatsız edecek bir hareket yaparsa müdahale et bu kadar kasma

0|0
    0|0
  • normal degil

0|0
    0|0
  • sen erkek diyilmisin?

0|0
    0|0
  • Geneli kötü şeyler düşünüyor zaten tatlım. Düşüncelerin normal.

0|0
    0|0
  • biraz paranoyaklık var galiba

0|2
    0|0
  • Sence normal mi? Değil.

0|0
    0|0
  • Abartma

0|1
    0|0
  • Oturma ayakta dur