Bu utançtan nasıl kurtulabilirim?

Merhabalar,
Size basit birşey gibi gelebilir ama ben bu durumdan epey utanç duydum. Yanlışlıkla denizde bikinimden frikik versem daha az utanırdım öyle bir karşılaştırma yapayım

Konuya gelirsek; Yaklaşık 2 senedir yalnızım. bir arkadaşın bir ilişkisine imrendim.. Bu durumu yine bu tarz bir sitede paylaştım (çünkü artık patlama noktasına gelmiştim yalnızlıktan yazarak kafa dağıtmak istedim) Bendeki süper şans (!) sayesinde bu yazdıklarımı o arkadaşın arkadaşı görmüş. Bana mesaj attı haber veriyorum diye. Ben de düzgünce yapmamasını rica ettim çünkü yazdığım yazıda benim kim olduğuma dair ipucular vardı. İnsan gibi dedim ki bak kötü duruma düşerim haber verme. Cevap vermedi ben de onun atmayacağını düşündüm insan olan haber vermezdi çünkü. Oysa o naptı direkt haber uçurmuş. Bu ilişkisine imrendiğim kız hemen yaymış olayı. Tabi kim yazmış bilinmiyor ama ipuçları beni işaret ediyor.

Ve sanırım olaylar hiç tahmin etmediğim noktalara geldi. Sizin bölümde bir kız varmış işte o böyle şeyler yazmışa kadar geldi durum. Geçen de o kızı gördüm Bakmamaya çalıştım fakat baktım ve bana gülümsüyordu.

Arkadaşlar daha önce hiç bu kadar utanmamıştım ne yapabilirim lütfen yardım edin.


0|0
15

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...