Bu utançtan nasıl kurtulabilirim?

Merhabalar,
Size basit birşey gibi gelebilir ama ben bu durumdan epey utanç duydum. Yanlışlıkla denizde bikinimden frikik versem daha az utanırdım öyle bir karşılaştırma yapayım

Konuya gelirsek; Yaklaşık 2 senedir yalnızım. bir arkadaşın bir ilişkisine imrendim.. Bu durumu yine bu tarz bir sitede paylaştım (çünkü artık patlama noktasına gelmiştim yalnızlıktan yazarak kafa dağıtmak istedim) Bendeki süper şans (!) sayesinde bu yazdıklarımı o arkadaşın arkadaşı görmüş. Bana mesaj attı haber veriyorum diye. Ben de düzgünce yapmamasını rica ettim çünkü yazdığım yazıda benim kim olduğuma dair ipucular vardı. İnsan gibi dedim ki bak kötü duruma düşerim haber verme. Cevap vermedi ben de onun atmayacağını düşündüm insan olan haber vermezdi çünkü. Oysa o naptı direkt haber uçurmuş. Bu ilişkisine imrendiğim kız hemen yaymış olayı. Tabi kim yazmış bilinmiyor ama ipuçları beni işaret ediyor.

Ve sanırım olaylar hiç tahmin etmediğim noktalara geldi. Sizin bölümde bir kız varmış işte o böyle şeyler yazmışa kadar geldi durum. Geçen de o kızı gördüm Bakmamaya çalıştım fakat baktım ve bana gülümsüyordu.

Arkadaşlar daha önce hiç bu kadar utanmamıştım ne yapabilirim lütfen yardım edin.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bnce kesinlikle muhattap olma

0|0
    0|0
    • Muhattap olmayacağım zaten onla fakat tahmin etmediğim kadar kişi biliyor şuanda. Neyseki onlarla hergün yüzyüze gelmiyorum fakat okulda görüyorlar beni eskisi gibi bakmıyorlar. Çok değişik bakıyorlar ya da ben öyle hissediyorum

• Ben olsam unutmazdım kızı hep o olayla hatırlardım ben mi anormalim insanlar mı?

• Unutulur unutulur. paylastigin duygularda dogal seylermis zaten

En İyi Kız Görüşü

• of çok kötü :( Bence utanılacak bir şey gibi davranma ve imrendiğini falan söyle yanii güzel şekilde anlat yazıyı süsledim falan de bilemediim yazıyı bilmediğim için.

0|0
    0|0
    • Ama kendimi pek iyi hissetmiyorum. Sadece duygularımı yazıya dökerek rahatlamak istedim şansıma da tanıyan biri çıktı

• Şansa bak bayağı kötü olmuş .

Erkekler Ne Diyor 4

• Özele gel. Seninle bir tanışalım. Sonra gider düşman çatlatırız. Ne dersin?
    Sen bekar ben bekar kime ne...

0|0
    0|0
  • vay a. k çok kötü

0|0
    0|0
  • utanma lütfen

0|0
    0|0
  • O imrendigin çift yakinda ayrilacak ben bir dostt

0|0
    0|0
    • yakın derken size göre yakın ne kadar bir süredir? Onlar ayrıldığında anca benim utanç geçer.

• Bu olayın üstünden 2 ay geçti şimdilerde olayın hiç beklenmedik boyutlara geldiğini görüyorum o yüzden utancım arttı. Maalesef tahminiz tutmadı ayrılcaklarını da zannetmiyorum.

• 23 gun sonra tekrar sorcam ayrilip ayrilmadklarini şimdi susuyorumm -_-

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...