Sizcede soyadımı değiştirmelimiyim?

Annenmle babam boşanalı 6 yıl oldu.. ikiside 43 yaşında. ben 18 yaşındayım. babamın üvey babası ve kardeşi var. öz kardeşide var 6 yıl boyunca öz amcam ayda yılda bir 100 tl para yollardı. durumuda iyi 5 bin tl maaşı var. evi var arabası var.. üvey amcam doktor oda zengin. hiç aramadılar. babam çok iyi bir insan ama oda ailesi tarafından pek sevilmez arayıp sormazlar öz amcam ayda yılda bir gelir. anneside çok nadir gelir.. şimdi ben bir firmada asgari ücrete çalışıyorum. aldığım para yanıma kalıyor birikim yapıyorum. ilerde düğün araba felan için. Sizce soyadımı değiştireyimmi? birde asker geceme düğünüme babamdan başka hiç bir akrabamı çağırmamalımıyım.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Soyadinizi degistirmenizin size ne gibi bir fayda saglayacagini anlayamadim dogrusu. Birinden hayir veya miras bekleme gibi bir durumunuz varsa da bu soyada degil vasiyete, kan bagina falan bakar soyada degil.. Ayrica o kisi sadece siz soyadinizi degistirdiniz diye neden yardim etsin ki? Àcanizin soyadini almaniz demek anne kizlik soyadini almak gibi birsey olacak ayrica. Cok sacma bir durum, bence bosuna bu konuya lafa hormayin, soyadinizla devam edin.. Ayrica ozel gunlerinize kimi cagiracaginizi burdan neden soruyorsunuz ki bize? Biz kimin kiminle anlasip anlasmadigini konusup konusmadigini nereden bilelim :) benim de annem babam ayri ama ozel gunumde tum alrabalari cagiririm, onlara kalmis gelip gelmemek. Zaten ozel gunlerde pek sizin dediginiz istediginiz gibi olmuyor konuk listesi anne baba karismadan rahat edemiyor :D

0|0
    0|1
  • Valla akrabada ana baba gibi atsan atılmaz satsan satılmaz akraba ile görüşmeyi kesmemek gerekir diyorlar maalesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Soyadini degistirmen akrabalarinin veya yakinlarinin sana olan duruslarini degistirmez yani demek istediğim soy adini degismen kurtarmaz seni onlardan düğün olayi da sana kalmis :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...