Bu sogukta kaç kisi sokaka hayvanlarına yemek ve su veriyo acaba?

Sokaktaki hayvanlara yemk bırakalım lütfen ! bu soğukta zaten dayanamıyolar barı yemk verelim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evimin önünde kediler için ayrı köpekler için ayrı kaplar bulunuyor ve sürekli koyarım yemeklerini sularını

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun cok güzel bende koyuyorum amam bizim burada kapaları hep atıyolar cok uyuz oluyorum ya

• Yapcak birşey yok Kedilere köpeklere hayvan diye hitap ediyoruz ya bence bu hayvan kelimesi Bu tip insanlar için geçerli

• Aynen oyle ya vallaha

En İyi Kız Görüşü

• Ben değil ama babam hep verir panpa ben hazırlarım yemediğimiz etleri kemikleri falan babama veririm o da köpeklerin yemesi için bırakır bir yere panpa

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunun bahsini bile yapmam normalde de burada örnek olur diye paylaşıyorum pilâvlardan artan olursa kuşlaraın ulaşacağı yere bırakıyorum hele kar yağıyor ise durum çok vahim

1|0
    0|0
  • O kadar tarzım değil insan var ki yemek su kabı koysan içine işiyorlar.

1|0
    0|0
    • Hayvan asıl onlar gerzekalılar

• Onlara hayvan demek istemiyorum ben çünkü hayvanlar kadar masum olmaları imkansız.

• Aynen ya şerefsizler

• Bikaçını apartmana aldık, kutular koyduk, dışı muşamba, önlerine yemek koyduk

0|0
    0|0
    • Cok güzel üşümezler enazından cok sagolun ya keşke herkes iyi niyetli olsa

• direk barınak yaptırıyorum

0|0
    0|0
  • burada sokakta hayvan olmadığı için..

0|0
    0|0
  • Benim sokağımdaki köpekler bana saldırmasaydı verirdim

0|0
    0|1
    • Onlar saldırmaz sen yanlış anlıyosundur kolay kolay saldırmazlar hata ben kıç gormedim onlar sadece ilk başta havlarlar

• İtlle köpekle uğraşmaya devam et sen soytarı

• Lan yazma dıyorm o it sensin asıl slk

• Ben dün susayan bir köpekle biramı paylaştım. Cipstende verdim baya keyfi yerine geldi.

0|0
    0|0
    • Sacmalama ya ne birası allahımya delimis

• Allahım sen sabır ver o su bulurdu sen merak etme bu karda içkinin ne faydası olabilir sacma sacma konumsayın ya off yorum yapmasın boyle bos insanlar

• Kuru soguktan başka birşey yok etrafta. Yagmurda yok kaç aydır. Bulundugu yer şehir dışında köhne bir yer. Bulabileceğini hiç sanmıyorum.
      Bazı şeyler düşündüğünüz gibi değildir. Ayrıca boş insan cümlesi saçma oldu biraz...

• Az kişi

0|0
    0|0
  • çok iyisin bütün insanalr snn gibi olabilse keşke ben senn kadar iyi değilim bugün bir köpek peşimde gezdi durdu korktum sonradan düşündüm hayvancaz açtı belliki yemek istiyordu benden ya da üşümüştü

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) korkma ya onlar hiç bişey yapmazlar iyi sin sen bence sadece korkuyosun bende küçükken korkardım ama sımdı korkmak cok degişik geliyo bana anlayınca oyle geliyo

Kızlar Ne Diyor 2

• Annem ve ben :))

1|1
    0|0
    • Cok güzel

• Ay allahım onlara ne zararı var nekadar vicdansız bu bazı ınsanlar anlamıyorum

• Merhametsizler

• Bizim bir sokak kopegimiz var daha yavru. Yurtca ona bakiyoruz :)

0|1
    0|0
    • Nekadar güzel allah razı olsun ya

Yükleniyor...