Kuzenim çocuk tacizcisi nasıl intikam alırız?

Kesinlikle trol değil çok ciddiyim. Benden 6 yaş büyük küçükken ablamı ve beni dokunarak taciz etmişliği var büyüdüğümüzde bunu açık bir şekilde dile getirdik lakin annem dahil hiçbir aile bireyini inandıramadık çocuktunuz yanlış anlamışsınızdır vs diye. Daha sonra teyzemin 14 yaşındaki kızı bize bu şerefsizin buna yaklaştığını söyledi. Aile bireyleri yine inanmadı. bir gün teyzem odaya girdiğinde bu şerefsizi kızının yeni çıkan göğüslerine dokunurken bulmuş eli ordaymış. Teyzem o günden beri bize inanıyor lakin hâlâ annemi inandıramadık ve babama da belli ediyoruz çünkü annem inanmadığı için zorla bu şerefsizin yaşadığı eve götürmek istiyor evde kavga çıkıyor. Anlayacağınız biz artık intikam almak istiyoruz ablamla birlikte. Bu çocuk tacizcisine bir ders vermek istiyoruz. Ne önerirsiniz? Her türlü fikre açığız.

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu millete önce din lazım sonra ahlak lazım. intikamla bu işler olmaz. eğitimle de olmaz. daha neler neler göreceksiniz ben hep bunu bilir bunu söylerim. bunlar gene birşey değil, özbabaları tarafından tecavüze uğramış ve medyaya çıkmamış ne olaylar var bir bilsen insanlığından utanır yaşamak istemezsin. herkes laylaylom yaşamaya devam etsin. bu ülkede özgürlük diye diye şeriati kaldıranlar utansın. ah osmanlım ah nerdesin :(

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Adresini hatta adını soyadını ver ben geri kalanını hallederim

0|0
    0|0
  • pipisini kesip balıklara atın hayatı boyunca unutamaz

1|0
    0|0
  • getirin ben dövüm la

0|0
    0|0
    • İşte bizde dövdürürüz ama öyle bişey değil hayatının dersi olmalı.

• Ayartin bigun onu biriniz odaya getirtin ve o sirada annenin oldugu bir odaya gotur en iyisi

0|0
    0|0
  • Kafasına kürekle vurun.

0|0
    0|0
    • Yemin ederim çok ciddiyim ne olur adam akıllı görüş paylaşın

• Biz dikkatliyiz ablamla bana yanaşamaz ama tek korkum küçük kuzenlerim için

• Adi şerefsiz

• Kuzen derken neyiniz oluyor teyze oglu filan mi

0|0
    0|0
    • Evet büyük teyzemin oğlu

• Vay güzel kardeşim vay size nasil nefsi uyanir bu pezevengin ona sulanip gibi yapin ciplak birakin bir yerde kalsin orda sap gibi annesine soyleyin

• Annesine söyledik konduramıyor

• Öldürün

0|0
    0|0
  • Ne he bir anneniz varmis :/

0|0
    0|0
  • Ses kaydı yapın

0|0
    0|0
  • Aslında bu olayın taciz olup olmadığı yaşandığı yaş dönemine göre değişir zira itiraf edemesekte kadın erkek çoğumuz ilk cinsey temaslarımızı komşu kuzen çocukları ile keşfettik yani hatırlıyorum ben de 14 yaşındayken 13 yaşında ki komşu kızıyla birbirimize sürtünüp duruyorduk tabiiki karşılıklı rıza ve yaş durumu çok önemli

0|0
    1|0
    • şu an 24 yaşında teyzem geçen yıl görmüş

• eskiden olsa en yakın ulku ocagına git derdim

0|0
    0|0
  • Polise gidin bu yasadiklarinizi anlatin. ve sucustu yaptirtin

0|0
    0|0
    • Suçüstü yaptıramayız ki o şerefsiz ne ablama ne de bana yanaşamaz ama küçük kuzenlerimi de tehlikeye atamam. Taciz edilmek çok büyük bir travma

• Siz her zaman onu takip edemessiniz ama polis eder kimseyi tehlikeye atmaya gerek yok o zaten yapacagini yapar kimsenin haberi. olmaz. bak kuzeninize yapmis haberiniz olcakmiydi o soylemese onu takip etsin polisler mutaka yakalarlar bence

• şikayet edin

0|0
    0|0
  • Vay şerefsiz ama bikere daha katlanın size dokunurken videoya çekin ve evdekilere gösterin..

0|0
    0|0
    • İmkansız öyle bişey zaten ne bana ne de ablama yanaşabilir cesaret edemez ama küçük kuzenlerimi bu işe alet edemem.. Bide küçük çocuklara karete dersi veriyor şe refsiz ya

• Evet ablam da 19

• Hım o şerefsize en büyük cezaa ölüm de ama dayaktan başka çağresi yok

Kızlar Ne Diyor 7

• Agzim bozulcak simdi tövbe estagfurullah babalariniza soyleyin bence gizli gizli videosunu ya da fotografini cekin.

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin onun

0|0
    0|0
  • kesin trol.. Anne baba nasıl inanmaz kendi kanındaki yavrularına..

0|0
    1|0
  • İlla birinize tecavüz edincemi inanıcaklar akraba diye inanmak istemiyorlar kılasik bizden böyle biri çıkmaz diyip üstünü kapatıyorlar sen bir yaklaş gerisi gelir vidyoyo çekin

0|0
    0|0
  • Gizli kamera

0|0
    0|0
  • Benide küçükken kuzenim taciz etmişti bence dövdürün kanka

0|0
    0|0
  • Nasıl anneymis la benjm annem bir şey yokken bile ortada yalnız bırakmayıp şüpheleniyor. Neyse yüzünüze maske giyin ıslak odunlarla vurun şeyine

0|0
    0|0
Yükleniyor...