Lutfen yardim edin :( birsey soracagim?

Arkadaslar universite bes kiz takiliyoz ama ben baslarda cok ders calisrm bir tane kiz surekli susar notlar aciklaninca o bnden 10 puan hep fazla alir bunlarin hepsi ooo mooo dediler kiza grurumuzsun flaan dediler hani tamam inan kendi basarisi ama neden surekli boyle yapiolar birde mesela bana garip davraniyorlar onlarla gelmedim sinav oncesi kafeye kahvalti yapmslar falan bnde kizlar sizi cok ozledm falan dedim alla alla falan dediler e normal tabi dediler falan ya ben bunlari anlam veremedm szce bunlar bana gcikmi kapiyor yoksa kustuler mi yardm edin bu konuyu onlara acipta ellerine koz vermek istemiyorum da sizce napsam bunlarla arkdslgmi kessemmi? Yani ben allattan aliyorum bunun gbi seyler yapiolar cok uzuluom

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Aman düşündüğün şeye bak derslerine bak sen okul bitince hiçbiriniz olmayacak bşrbiriniz hayatında aldırma böyle şeylere tek başına mücadele etmeyi ayakta durmayı öğren

0|0
    0|0
    • Ya ben aldrmiyorum ama inan iyi yapmaya calsiom herseye ragmen ya zaten dsarda byle bse olsa ayni ortamda olmasak varya agzlarna ederdim yaaa

• Boşver üzülme değmez kimseye kendini ıspatlamak zorunda değilsin derslerine bak sen

• siz 5 kız bir araya gelince bu kadar saçma şeyler konuşup bu kadar saçma şeyler mi düşünüyorsunuz? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...