Kızlar, kızlar nıe bu kadar cımrısınız bunu merak edıyorum nıe hıc veren el olmuyosunuz?

kızlar nıe bu kadar cımrısınız hıcbır zaman elınız cebınıze gıtmıyo bunun nedenı nedır cok mu zevk alıyosunuz baskalarının sırtından asalak gıbı gecınmeyı?

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla oyle yapmadm hep ben odedim nedense ama sizde kullandirtmayin diyeyim cunku cok kiz var erkkler uzernden gecinen oyuzden birgünde parayi cuzdan yerine baska biryere koyun aaaaaa para yok askm evde unutmusum falan deyin

0|1
    0|0
    • ben zaten kendımı hayatta kullandırtmam ta paraya da onem veren bırı deılım fakat gorduklerım yuzunden yazdım bunu ne bıleyım mınıbuse bınıyorum sureklı odeyen erkek cay bahcesıne gıdıyorum erkek oduyo kardesım ınsanda hıc mı onur gurur olmaz ya uc bes lıranın lafını yapacak ta deılım ama yanı gercekten ben gorduklerım karsısında sınır oldum yanı bısı solemek ıstıyorum ama soleyemıyorum kavga ederız dıye kızların bu huyuna harbıden sınır oluyorum ya ınsanda onur gurur olmazsa bunlar da yasanır tabı artı benım bole seylerle ısım olmaz zaten dısarda gordugum ıcın soledım bunları yanlıs anlasılmasın ama cok sınırıme dokunuyo bu olay bana yapılmasa bıle

• Hani bu erkk arkadas degilki hani arkadas ortamnda bile insan karsi tarf odeyince utaniyo sikiliyorum daraliyorum cidden sabah kahvaltisi ya da oglen o odediyse aksama ben oduyorum ya da cikarip paraisni veriyorum cidden yapamm ama bazilari cidden ck rahatki zaten para yenek icin dolasiyolar genelde

• benım lafım da onlara mesela bır ogunu sen odersın bır ogunu o oder ona bısı demem ama herseyde de odetmek kadar serefsızce davranıs yoktur ya ınsanda haysıyet seref olmalı

Yükleniyor...