Hayatında ilk aşkını unutup yeniden aşık olan kimse yok mu?

kime sorsam ilk aşkında kalmış bende kaldım ama 19 yaşındayım ve sonsuza dek acı mı çekicem? ben onu aslında sonuna kadar sevebilirim ama dünyada tek taraflı seven bir sürü kişi var ve hepsi birdaha sevememiş mi yani?
eğer varsa gerçekten aşık yeniden aşık olan yazsın ve anlatın ne hissettiğinizi

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• 23 yaşındayım hayatımda bir adet sevgilim oldu lise3 tü sanırım oda aldattı ama çok saf ve temiz sevmiştim elimi tutmaya çalışırdı utanır elimi çekerdim kızla buluşmaya giderken baba bana 20 lira ver özlemle buluşmaya gidiyorum derdim o kadar temiz sevdim sonuç aldattı diğer sonuç ondan sonra ikinci bir kıza şans veremedim erkeklerin sevmesi ile kadınların sevmesi çok farklıdır erkekler için durum bu sizler için bilemem

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İkinci aşkımı ilk aşkımdan daha fazla sevdim.

19 yaş çok küçük, emin ol sen de seveceksin, aman kendini dışarıya kapatma. Yaşın gereği çevrendeki herkes ''ilk aşk unutulmaz böhühü'' muhabbeti yapacak. Sakın dinlemeyesin, sen ikinci ve üçüncü kere de aşık olanları dinle. İnsan, ayrıldığı kişiyi tek bir şartla unutamaz: Daha iyisi bir türlü karşısına çıkmadı ise... 19 yaşında aşk grafiğinde maksimuma ulaştığını sanmıyorum, o derece düşük bir ihtimalde kalmış olamazsın. Biraz zamana bırak, kendini de salma, yeni uğraşlar bul.

Bol şans...

1|0
    0|0
    • ama insan birine aşık olunca bütün kalbiyle sever ikinci kez aşık olursa onuda öyle sevecektir bu durumda biri diğerindne nasıl fazla oluyor

• Aradaki fark senin değişiminden kaynaklanıyor. 19 yaşındaki beklentilerle 25 yaşındaki beklentiler bir değildir ve 25 yaşındaki beklentiler değişmeye daha az müsaittir, kendini daha iyi tanıdığından daha tutarlıdır. Farkın büyük kısmı buradan geliyor. Bir diğeriyse insan yanındakini daha çok sever.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Şu yaşıma kadar hiç aşık olamadım ama çok iyi rol kestim

0|0
    0|0
  • Var benim ex sevdicegim beni unutup baskasiyla evlendi nankor karı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cevapların takipçisi olacağım^^