2 yaşindaki kuzenimi önünde biri varmış gibi konuşurken gördüm az önce?

Oturmuş önüne bakarak konuşuyordu kimle konuşuyorsun bebeğim dedim arkadaşımla dedi. yine baktı önüne gel yanima otur dedi gülerek, nerde arkadaşın dedim yanimda oturuyor görmüyormusun dedi ciddi ciddi.
Normal mi bu? aklim takıldı korktum kaç kere böyle haberler görmüştüm sadece çocukların gördüğü varlıklar falan hakkinda

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• benimde 3 yaşında bir kuzenim var annesini daha 10 aylıkken kaybetmişdi. dayım çalışınca cocuklarına biz bakıyoruz neyse birgün bunu biri ile konuşurken yakaladım napiyorsun abicim falan dedim annem beni seviyor abi falan diyince tüylerim diken diken olmuşdu nasil yani abicim dedim annem beni hep ziyarete geliyor abi diyince ben iyice şok olmuşdum işin garip kısmı annesini gayet iyi tarif ediyordu...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çocuklar küçük yaşlarda kendilerine hayali arkadaş edinebilirler. Bu çok normal.
    Genelde ilgisiz, arkadaşı olmayan çocuklarda görülüyor. muş.

0|0
    0|0
    • ilgisiz hiç değil tam tersine, normal değil bu bence

• Gayet normal. 7-8 yaşlarında deseydiniz normal değildir derdim ama bu yaşlarda çok normal korkmaya lüzum yok. Çocuğa da deli muamelesi yapmayın sakın.

Erkekler Ne Diyor 6

• Muhtemelen ilgi görmek istiyordur. Ciddi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bebekler melekleri görür.

0|0
    0|0
  • dikkat çekmeye çalışıyodur belki

0|0
    0|0
  • Korkunç harbiden. Paranormal aktivite

0|0
    0|0
  • Ayetel kursi okuyun hergun. Kucuk cocuklara çok ilgililer

1|0
    0|0
  • Birşeye rast gelmiş o çocuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Korkacak birşey yok o yaştaki çocuklar ilgi cekmek için yapabiliyorlar bazen bu tur şeyleri :) fazla arkadaşı yoksa kendine hayali arkadaş bulur ve onunla sohbet edebilirler :)

0|1
    0|0
    • hayir tam tersine ilgileniyoruz hepimiz çok cana yakin bir çocuk o ama öyle birden oraya gitti oturdu önüne bakip konuşmaya başladı

• burada okurken ben korktum be :D

0|0
    0|0
  • bende oyleyim bisey olmaz

0|0
    0|0
  • o yaşlarda hayali arkadaş normaldir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...