Eskiden çok hayranı olduğunuz sonrada ya ben buna hayran olmuşumm bunun şarkılarınımı dinlemişim dediğiniz biri varmı?

benim var ben bunu mu çok sevmişim dediğim ama o sevdiğim kişiden benle birlikte büyüdüğü için sonrada iyi şarkılar da yapmaya başladı
o kişi Cody Simpson

Güncellemeler:
bir de hepsi grubu

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bülent ersoy

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• eskiden sanatçıları ulaşılmaz olarak görürdüm... onların ınsanlardan üstün oldugunu düşünürdüm...

2|0
    0|0
  • Yokl

1|0
    0|0
  • vallah ben küçükken amhsun kırmızıgülü çok seviyordum hatta kasedini bile almıştım dediğim olay 1996 yılındaydı sonra 20 li yaşlara gelince sogudum hatta şu an nefret ediyorum adamdan

1|0
    0|0
  • Vardır

1|0
    0|0
  • serdar ortaç dinlerdim neyseki atlattım o günleri

1|0
    0|0
  • Senin yaşlarındaki bir çocuk bu şekilde. Eskiden hayran olduğu insanlara önceden taparacasına aşıkken şimdi pişmanlar. Bir ara justin bieber vardı ne oldu ona.

0|0
    1|0
    • ben hiçbir zaman öyle taparcasına olmadı ve eskiden beride justin hiç sevmem bu codyde oluyor işte ergenlik ama şu son şarkıları iyi olduğundan yine kendimi çok kötü hissetmiyorum eskiden sevdiğim için

• Sen hatırlattığın için genel yazdım ama yapmamak lazım böyle şeyler tabi. Ben hiç bir müzisyeni deli divane sevmedim mesela.

• aynen deli divane olmayalım -kamu spotu

• Ismayıl yk :( küçüktüm ama televizyonda o çıkıyordu napiim

1|0
    0|0
  • Ismail yk :D Allahım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• K-maro...

1|0
    0|0
  • Murat boz