En yakın arkadaşınızın böyle davranışları olsa napardınız?

Siz o üzülmesin babasının yokluğunu hissetmesin mutlu olsun diye uğraşıyorsunuz o sizin arkanızdan iş çeviriyor sizin başarılarınızı kıskanıyor, sizi zehirleme planı yaptığını öğreniyorsunuz, ne alsanız gidip aynısını bulup alıyor, yalanlar söylüyor, sevdiğiniz çocukla aranızı açmaya çalışıyor ona benim hakkımda yalanlar soylüyor o beni defalarca uyardığı uzaklaştırmaya çalıştığı halde ona inanmadım çünkü 6 senelik arkadaşımdı yedigimiz ictigimiz ayri gitmezdi. İnanın böyle şeyler yapacağı aklımın ucundan geçmezdi şimdi bu durumda birden arkadaşlığımı bitirmelimiyim ya da yavaş yavaş kendimden uzaklaştırmak mı doğru olan?

Güncellemeler:
Yorum yapacak yok mu

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• iyi niyet ayrı saflık ayrı sen artık saflığa gitmişsin.
    Saçmalama niye kendine zarar verdirtiyorsun? Arkadaşsa sen elindne geleni yapmışsın oda değerini bilecekti. Yanlış şeyler yapabilir babasını kaybetmiş belki senin çok şanslı olduğunu düşünüp istemsizce kıskandı hak veriyorum ama bütün bunlar fazla. Tamamen arkadaşlığını bitir ve uzak dur.
    Yavaş yavaş falan değil anında bitir.
    Sana daha ne yapmasını bekliyorsun 6 yıl geride kaldı artık o senin arkadaşın olmaktan çıkmış. Çok daha kötü durumda olanlar var ama böyle yapmıyorlar. Kendine daha fazla zarar verdirtme. Bırak artık kendine gel.
    Birdaha asla ona inanma, güvenme.
    Seni kandırmasına izin verme.
    Çok dikkatli ol uzak dur.

1|0
    0|0
    • zehirleme olayı olana kadar ben onu degistirebilecegimi dusunuyordum yanilmisim bunun saflikla alakasi yok benim sabrima sasiyorlar çok sabirliyim sadece kimse degismez tecrubeyle sabit artik yavaş yavaş bitirmezsem düşmanlık beslemezmi icten ice

• Zararın neresinden donulse kâr kardir farketmek onemli cok gec olmadan

• benim kendi arkadaşlarım hep durdurdu birde beni hani hepimize öyle yapıyor boşver gibilerinden bende onları dinledim birde sınıfım çok sorunluydu fazladan sorun çıkmasın dedim hata etmişim işte :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Oldurmelisin

1|0
    0|0
    • degmez oylesine karsimdaki insan degil

• İnsan değilse hayatta göster onunla da uğraşmadan Steve austin i ara o bir incelensin bakalım türünü☺☺☺

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...