Psikolojisi bozuk içine kapanık korkak savunmasız yabani bir kız?

yeni tanıştığım kız işte tamda böyle sorunları var üstüne üstlük duygusal ve astım hastası kız tanışmak istedi konuşmaya başladık bana sorunlarını anlatmaya başladı çok üzülerek dinliyorum destek olmaya çalışıyorum cocukluğunu yaşıyamamış ailesinden çok şikayetçi depresyona giriyor rahatlatmaya çalışıyorum sorun şu bana bağlanmasından korkuyorum ruh hali iyi değil sürekli konuşma ihtiyacı duyuyor çok dolu bana ulaşamayınca her yolu deniyor trip çok atıyor sürekli o konuşuyor ben araya girince azarlıyor bağırıyor ağlıyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım psikolojisinin düzelmesini istiyorum başarabilir miyim sizce

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Sana takmış mi

0|0
    0|0
    • erkeklere güveni yok aile baskısı filan tam olarak onu frenliyor gibi iyi bir analizciyimdir yüzde 70 takmış olabilir anladığım kadarıyla bana ulaşamayınca telefondan krize giriyor mesaj yağmuruna tutuyor 3 gün tel kapalıydı 25 mesaj atmış merak etmiş

• bende engel olurum kendine zarar vermesini istemem

• Aferin sana

Kızlar Ne Diyor 3

• senin yapabileceğin tek şey destek olmak ki onuda yapıyormuşsun uzman desteği alması konusunda ikna et

0|0
    0|0
    • ailesine yük durumda dışlamış hissediyor derleşiyor benimle bunu diyemem ona desemde maddi olanakları yok ben psikolojisini düzeltmeye çalışıcam artık

• burada bir üye var psikolog ona danış cemdi ismi ama tam olarak nikini hatırlamıyorum :(

• psikolog kadar iyi değilim ama mantıken iyi bir psikologla yarışabilirim o dediğin kişininde bazı sorunları var anladığım kadarıyla yoksa burada takılmazdı :)

• aaa aynı ben :) haha 😂

0|0
    0|0
    • komik mi şimdi bu

• sadece inanmıştım :( hatam bile olmamıştı 😌

• bir daha inanmazsın olur biter

• elinden tut pskiyatriye götür yazık asdgjmg

0|0
    0|0
    • babası da beni mezarlığa götürsün sonra :)

• ya gerçektn hemsana ulaşmaya çalışıyo hem seni azarlıyosa bir problem var yarın öbür gün sana beni sevmezsen intihar ederim falan da der bu kız üzerinde piskolojik baskı kurar kurtulamazsın acıtasyon yapar falan ciddiyim

• yapabilir ama ben üzerinde gelirim herhalde

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...