Gerçekten yapmak istediğiniz iş nedir?

Şu an okuduğunuz bölüm veya yaptığınız iş değil de asıl yapmak istediğiniz işten bahsediyorum olmak istediğiniz kişi yani?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• biraz tuhaf gelecek ama bordo bereli olmak isterdim ama ailem izin vermiyo dağlarda veya sınırda bilmem nerde çatışmak felan isterdim :/

0|0
    0|0
    • şu an ne iş yapıyosun veya ne okuyosun :D

• ohoo daha ne istiyon :D

• pilot felan da güzel olurdu ya böyle heyecanlı bişeler olsun bu kadar sıradan olmasın istiyorum :/

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ben kozmetik üzerine çalışmak istiyorum

0|0
    0|0
    • şu an ne okuyosun veya ne iş yapıyosun :)

Erkekler Ne Diyor 12

• yunus eğitmek

1|0
    0|0
  • Tam benlik soru olmuş. Biyoloji okuyorum. Mühendislik kazanamadım. Ama hayatım işim gücüm makine olsun istiyorum. Makine ile yatıp makine ile kalkıyorum :) bir an önce şu lanet bölümünden kurtulmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Şu an yaptığım işi isteyerek kazandım falan ama düşününce şimdi uçak mühendisi veya pilot olsam da fena olmazdı. Uçmaya çok hevesliyim.

0|0
    0|0
  • Sporun herhangi bir dalıyla uğraşmak isterdim ve hala istiyorum ama okuduğum bölüm veteriner hekimlik.

0|0
    0|0
  • Ben şu sıralar aşçı olmaya karar verdim... Yaşım 29 acaba geç kalmış olabilir miyim?

0|0
    0|0
  • Organizatör olmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • istihbaratçı olmak isterdim

0|0
    0|0
  • bir iş bulmak :D

0|0
    0|0
  • Hava kuvvetlerinde rütbeli asker olacak inşallah buda

0|0
    0|0
  • p*rno fılm yapımcısı ;)), sektor cok bozuldu eskı eskı kalıtelı fılmler yok artık yenı bı soluk yenı hycan katmak ısterdım ama tabıkıı prof anlamda yane oynucak bayanlarla on gorusmede ben grusecem bı test edıp bakacam perfmanslarına ona gore rol werecem :)))

0|0
    0|0
  • şu an Memur Olarak Çalışıyorum ama önümüzdeki yıl makine mühendisligi ikinci öğrenime başlıyacam hayalim astronot olmak sonuna kadar devam edicem inşallahta olurum dünyayı hep uzaydan izlemek istedim başarıcamda :)

0|0
    0|0
    • hadi inşallah :)

• inşallah :) Türkiyeden astronot çıkmak çok zor ama :)

• boş boş oturma müdürlüğü

0|0
    0|0
    • şu an ne iş yapıyosun veya ne okuyosun :D

• bilg. müh okuyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Makina mühendisliği okuyorum

0|0
    0|0
    • hadi ya ne olmak isterdin peki

• Eczacı olmak isterdim.

• hmm iyimiş :) aslında imkansız bişe istemiyosun neden olmasın :)

Yükleniyor...