Ben hiç iyi değilim ya?

Gerçekten hiç iyi değilim. Moralim çok bozuk. Üniyi dışarda okuyorum aylardır gidemedim ailemin yanına. İyice bunaldım artık. Ayın sonunda gisicem inşallah ama sınav da var yatay geçiş için çok çalışmam lazım. Çalışmak da sıkıntı değil. Ama insanları sevmiyorum. biri kütüphanede periyodik aralıklarla burun çeker ders çalışamam. ( bu kadarcık şeyden mi çalışamıyosun demeyin bir müddet sonra çıldırtıyo insanı) odada az önce uyuyacaktım foaor fosor konuşutolar hiç durmadan çak çak sakız çiğniyolar. Katlanamıyorum artık. İlk geldiğim zamanlar bu kadar sinirlenmezdim insanların yaptıklarına ama çok bunaldım. Annem takıntılı bir insandı ben küçükken. Yanında sesli salatalık yiyemezdim elma sesine falan sinir olurdu. Yemekte bişi kütürdeyimce kızardı. Onun etkisi var ben insanlar sinir olur diye ağır çekimde yiyorum her şeyi. Ama insanların bu kadar umursamaz süşüncrsiz olmasından bıktım her şeyleri batıyor. Ne yapıcam ben nasıl katlanıcam yardım edin psikolog falan demeyin lütfen

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu normal insan hal durumda veya gerginlik halinde hassasiyetleri üst seviyeye çıkar peşi sıra da sinir ve öfke baş gösterir. Ve insanların genel hal ve hareketleri durumu tavırları genel tavren sana yanlış da gelebilir çünkü kişi faktörü ama dikkat etmen gereken anlık olanı esneklik payıyla kaçırmamam çünkü bu durumda ne odaklanabilirsin ne de bir adım atabilirsin belli bir süreden sonra dalgınlıkda baş gösterebilir sonucunda günü ve anı yaşayamaz hale gelirsin.

0|0
    0|0
    • Ne yapmam gerekiyor peki nasıl rahatlayabilirim. şu ay sonuna kadar dayanıp iyi bir şekilde çalışabilsem yarıyılda java değişikliği falan toparlarım kendimi. Ama çok aşırı bunaldım tiksinmeye vardı artık bu durum insanlardan.

• Olabilir gül geç, onlar hata yapıyorsa sende güler yüzünle olana ışık tutmaya bak. Kötü mü... :)

• Kalp kırmak kolaydır ama bir nefes kadar bir gülüş dahi insanı her yoldan dönderebilir, sen sadece güzeli vermeye çalışan ol elbet herşey rayına oturacaktır. Eskilerinde dediği gibi bir yüz de bir gülüşde ne sırlar yatar yeryüzündeki bütün ahengin tek ışığıdır diyerek belirtilir. Sen benimse olduğun gibi biraz altdan almaya çalışır güler yüzünü gösterirsen elbet herkes hatasını anlayacak senin istediğin şekilde kendilerine çeki düzen vereceklerdir.

• Sen Kendini Bunalıma Sokmuşsun Sana Farklı Bir Önerin Hiç İlğini Çekmeyen Bir Kitap Oku Bu Sana Garip Gelecek Bende İşe Yaramıştı...

0|0
    0|0
    • Aynen biraz öyle oldu film izledim az önce hoşuma gitti moralin düzeldi biraz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...