Arkadaşlar ev arkadaşımdan çok rahatsızım sizce ne yapmalıyım detaya bakar mısınız?

Ayrı ev arıyorum ama malesef yok gibi , bulaşığı sıraya koyduk kahvaltı bireysel benim sıramda bir insan kahvaltı hazırlamak için 4 tatlı kaşığı 3 tabak 2 tava kullanır mı yaptığı ise un ile yumurtayı karıştırıp tavada pişirmek.2. olarak ise ben kendi isteğimle oturma odasında yatıyorum evimiz sobalı ve bu yatmaya gideceğinde balkon kapısını acıyor yani odayı soğutup öyle gidiyor.3. konu ise o istediği zaman gece 1 e kadar tv izliyor ben acınca ders calıscam kapatalım diyor kulaklıktan müzük dinlerken tv yi son sese acıyor genede kulaklıgın sesisi kıssana diyor ya bir insan fizik ders videosu izlerken anırarak güler mi gayet ciddi bir hoca karısısında yani herşeyi inadına yapıyor şimdi size soruyorum ben onunla kavga yapsam en fazla 4 dakika içerisinde yerden yere vurur öldürürüm öyle siklet farkı var aramızda sizce ne yapmam gerek anlatıyorum ama tamam diyip aynısını yapıyor dövmek zaten cözüm olabilir mi bana bir yol söyleyi yoksa şimdi kalkıp bogazını sıkıp yerden yere vuracam?

Güncellemeler:
Arkadaşlar cevap vermeden önce cevaplara yazdığım yorumlarıda okuyun lütfen farklı konulardan bahsettim
Annem hakim ol kendine diyor babamda gerekeni yap arkandayım diyor

0|0
62

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...