Arkadaşlar ev arkadaşımdan çok rahatsızım sizce ne yapmalıyım detaya bakar mısınız?

Ayrı ev arıyorum ama malesef yok gibi , bulaşığı sıraya koyduk kahvaltı bireysel benim sıramda bir insan kahvaltı hazırlamak için 4 tatlı kaşığı 3 tabak 2 tava kullanır mı yaptığı ise un ile yumurtayı karıştırıp tavada pişirmek.2. olarak ise ben kendi isteğimle oturma odasında yatıyorum evimiz sobalı ve bu yatmaya gideceğinde balkon kapısını acıyor yani odayı soğutup öyle gidiyor.3. konu ise o istediği zaman gece 1 e kadar tv izliyor ben acınca ders calıscam kapatalım diyor kulaklıktan müzük dinlerken tv yi son sese acıyor genede kulaklıgın sesisi kıssana diyor ya bir insan fizik ders videosu izlerken anırarak güler mi gayet ciddi bir hoca karısısında yani herşeyi inadına yapıyor şimdi size soruyorum ben onunla kavga yapsam en fazla 4 dakika içerisinde yerden yere vurur öldürürüm öyle siklet farkı var aramızda sizce ne yapmam gerek anlatıyorum ama tamam diyip aynısını yapıyor dövmek zaten cözüm olabilir mi bana bir yol söyleyi yoksa şimdi kalkıp bogazını sıkıp yerden yere vuracam?

Güncellemeler:
Arkadaşlar cevap vermeden önce cevaplara yazdığım yorumlarıda okuyun lütfen farklı konulardan bahsettim
Annem hakim ol kendine diyor babamda gerekeni yap arkandayım diyor

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bu zamana kadar vurmadin kabahat :/ ben cokdan girismis olurdum

0|0
    0|0
    • Tek korkum polise anlatırsa sicilden korkuyorum yoksa şart olsun ki onu öyle bir döverdim ki annesi gelse evladını tanıyamazdı

• Sıraya uyuyor ama benm sıramda haddinden fazla bulaşık cıkarrtırıyor kendi sırasında cok ama zatende benm bardagımı yıkamıyor nedenini soruncada unutmusum diyorhaklısın

• pfpfp unutmus mus ozaman sende onun seylerini yikama ya da hadinden fazla bulasik cikar bundan daha kolay ne olabilir ki :P

Kızlar Ne Diyor 5

• Onun yaptıklarının birebir aynısını sen de yap. Israrla yap. İnadına yap. Abartarak yap.

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum kardeşim insanlığım ruhum el vermiyor tam yerimden dogruluyorum dövecem diyorum sonra ailem aklıma geliyor sikayet ederse sicilden korkarım

• bu hareketleri sadece sana kasten mi yapıyor yoksa adamın yapısı mı bu? başka arkadaşlarınız var mı evde eğer varsa ve onlarda şikayetçiyse çıkarın evden çıkmasını soyleyin. şiddet çözüm değil seni kışkırtıyor belliki. eğer evden çıkarma gibi bir durumun yoksada onun sinirlenecegi şeyleri yap sende bulaşığı yıkama atıyorum ne bileyim sende kapattır tvyi yatıcam de soğuk ve despot ol eşek gibi adam olur

0|0
    0|0
    • Diger arkadalara yazdıgım yorumlarıda oku. Sadece ikimiz kalıyoruz evet kesin beni kışkırtıyor ama siklet farkınıda biliyor yani kavga etsek un yaparım onu neye güveniyor anlamıyorum gecen dedim ki gece bire kadar tv izliyorsun ben leptopdan film izlemelk için senin tvyi kapatmadı bekliyorum bir film izleyincede sabah oluyor bugun erken kapat da bende bir film izliyim dedim ama benim sevdiğim film var bugun dedi seslenmedim

• bak şimdi madem anlattığın gibi onun kat be katıysan üzgünüm ama biraz kaba davranacaksın. mesela tv izlerken diceksin yatıyorum oda ama ben izliyorum falan derse kalk git lan keyfinimi beklicem asabımı bozma benim tarzında sert konuş. bulaşıpa gelince madem iki kişi kalıyorsunuz diceksin herkes kendi tabağını kaşığını yıkar kardeşim bundan sonra boyle. neden falan derse boyle uygun gördüm işine gelirse dersin. sonra atıyorum yemek yedininz bir bardak bir kaşık bir tabak al kendininkini yıka 5 dkda geç otur yerine o yıkıyomu süpürüyomu biriktiriyo mu naparsa yapsın eşek gibi yıkıcak bir gün yıkamaz 2 gün 10 gün eni sonu yıkıcak senin yediğin kullandığın en fazla iki tabak olur sıkma canını eşeğin hakkı kötekdir yani insanlıktan anlamayana en iyi cevap bu

• Haklısın bir kaç kere sert cıktım sesinin titrediğini fark ettim bencede böyle olması gerekiyor gibi

• Bence ev arkadaşn oldukça sorumsuz biri. Düzeleceğini de pek sanmıyorum böyle insanlarla uğraşmak gerçekten zor. Kendine zarar edersin. Evi en başta beraber mi tuttunuz? En yakın zamanda yollarınızı ayırın bence. bir hafta bu davranşlarda bulunmasa diğer haftalarda devam edecektir.

0|0
    0|0
    • Aynı anda tuttuk tanıştık hemen tuttuk cünkü yurtta yer yoktu sadece ikimiz dısarda kaldık son gün geldiğimiz için

• Evet demek isterdim :)

• De oz aaman bende yapıyım :)=

• Onun sana yaptıklarını ona yap anlasın ne yaptığını

0|0
    0|0
    • Ben her zaman yapıcı tarafım dün arkadaşta sabahladım eve hiç gelmedim dün benm sıramdı bulaşıkta sana yemin ediyorum 10 kişilik kahvaltı bulasıgı vardı sanki zeytini bile her birini bir catala yemiş

• Sende iyice kafamı karıştırdın :)

• Ahaha ben hep bunu yapıyorum istemeden ama olabilir

• Valla iyi dayanmışsın bence başka eve çık artık.

0|0
    0|0
    • Daha bunlar başlangıç ayrı ev bulamıyorum araştırıyorum ona diyorum ki gelse bu odada yat soba yanıyor ne güzel diyorum ben yarat edemem yatakta yatmalıyım diyor elektirikli soba ve battaniyeyi sabaha kadar acıp uyuyor her ay 150den aşağı fatura yok benm kullandığım ise sadece leptop aradada tv. İlk eve geldik yatak odası için yazı tura atalım dedi gerek yok git yat ben oturma odasında yatarım dedim şimdi ise onun zevk için sabaha kadar yaktığı elektiriğini benm babam bu karda kışta çalısarak bana para yollayarak ödüyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum Al Karşına Sor Seninlemi Derdi Var Eger Piskolojik Sorunları Varsa Koy Kapıya Gitsin... Hayatını En Güzel Yıllarımı Bir canım Yüzünden Perişan Etme...

0|0
    0|0
    • Aklısın değil mi hayırıdr derdin ne diyim

• Evde Sadec 2Kişi Kalıosanız Çek Karşına Deki Dostu Bu Durumlardan Hoşlqnmıyorum Yapmacık Davranışların Çok Sırıtıyor Boyle Devam Etmek Senin İçin Hiç İyi Olmaz Demek Yeterlıdır Bence Ama Daha Kalabalıksanız Birazdaha Ustu Kapalı Konuşmanı Tavsıye Ederım

• Yok sadece iki kişiyiz

• Nerde oturuyosun beraber dövelim

0|0
    0|0
    • SAğol kardeş onun gibi 5 tane gelse ben tekte yeterim ama sabır cekiyorum

• Kurtulmaya bak dostum adamı katil eder

• aynen kardeşim

Yükleniyor...