Neden genelde insanlar evlilige karsi on yargilidir?

Neden?
Belki hayatinda olmadigin kadar mutlu olacaksin. bir dusunsene sana benzeyen bir cocugunun oldugunu.. Ama sen bir kac sonu ayrilikla biten evlilikleri ele alipta bu kaniya variyosun..

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar artık kadın gibi davranmıyor
    Erkekler de olayı ciddiye almıyor

Yemek yapmayı bilmeyen kızlar her türlü makyaj yapar olmuş 😄 ne evliliği 😉

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• bende anlamıyorum evlenmek istiyorum aslında ama kendi kendime felaket senaryoları yazıyorum, evlilikte kolay bişey değil hani dönüşü yok boşanmak kolay ama geride çok şey bırakıyorsun.

0|0
    0|0
  • çünkü kimse sevmeyi mutlu etmeyi bilmiyor

0|0
    1|0
  • bu devirde insanlar anlayışsız ondan hemen kestirip atıyo hadi diyelim evlenmeye karar verdi, ev olsun araba olsun para olsun banka mıyım la ben?

0|0
    0|0
  • Ben deglm

0|0
    0|0
  • Annem bu katalog hazırlıyor yakında tamamlicak ordan seçicem biriyle evlenicem inşallah

0|0
    0|0
  • namuslu kız bulamamktan

0|1
    0|0
  • Çünkü güven problemi cok fazla artik. şu an ki insanlarin hayatlarina cok fazla girip cikan oluyor insanlar birazda bence gecmisten korkuyor diger sebebi de sorumluluk olabilir.

0|0
    0|0
    • Normalde sen o insani gercekten seviyosan bence guven problemi olmamali

• Peki sevdiğin insana mi guvenirsin yoksa guvendigin insani mi seversin bence seviyorsun diye guvenemeiyorsun bazen. Guvenmek fakrli

• Benım öyle bir dusuncem yok bulduğum kızlar evlılık ıstemıyo hep banamı denk gelıyo anlamış deılım oysa evlılığe hazır bırıyım

0|0
    0|0
  • Ben eşimin bakire çıkmamasından ve onu mutlu edememekten korkuyorum bu yüzden uzağım.

0|0
    0|0
  • Millet evliliği oyun sandı çocuk gi

0|0
    0|0
  • neden acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...