Kova burcuyla iyi anlaşanlar, sevenler var mı?

Merhaba Ks,
Ben kova burcu değilim ama en yakın , en sevdiğim ve en iyi anlaştığım arkadaşlarım hep kova burcundan çıktı bugune kadar hatta eşimde kova burcu oldu. :D

Aranızda kova burcu olan veya kova burcu ile çok iyi anlaşıyorum diyen var mı?
Anlaşabilenler hangi burçtansınız?

Not:Koç burcuyum.

Kova burcuyla iyi anlaşanlar,sevenler var mı ?

0|0
17|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kovayım herkesle uyum sağlarım ilk başta düşünceleri uymazsa direk keserim muhabbeti çürük adamlarla hiç muhattap bile olmam :)

0|0
    0|0
    • Aynen eşimde öyle sıcakkanlıdır uyumludur ama ters birşey gördümü bitmiştir.

• Hayır yani senin bişey yapacaksın anlamına gelmesin o haddim değil bunu ima etmek
      Ben şahsen öyleyim güvenir gibi görünür ama hiçkimseye güvenmem neyse ya insan yapısı farklı başını ağrıttım iyi akşamlar :)

• Iyi akşamlar :))

En İyi Kız Görüşü

• Erkek kardeşim kova çok iyi anlaşırım. Üstelik bende koç burcuyum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kova burcuyum ama burçlara inanmam

1|0
    0|0
  • İkizlerim kova ile iyi arkadaş olurum dahası olmaz farklı geliyor bana kovalar

1|0
    0|0
  • bende koçum ama çevremdekilere sormam ne burcusun diye kovaları seçicem artık :)

1|0
    0|0
  • Ben terazi burcuyum ve kovalarla iyi anlaşıyorum..

1|0
    0|0
  • Kova burcuyum geçimim zordur ya. Sinirlendim mi kimseyi tanımam yıkar geçerim.

0|0
    0|0
  • Bende kova burcuyum.
    25 ocak - özelliklerini taşırın, burç ve burç uyumlarına inanmam. ://

0|0
    0|0
    • Bende arkadaşlarımı ve eşimi burç uyumuna göre seçmedim hepsinin kova olması değişik bir tesadüf belkide olabilir.

• %100 tutmuyor çünkü kesin ve net olarak tabiki haklısın inanmamakta. Her kova, her koç, her balık insanı böyle böyledir diyemeyiz veya şununla kesin anlaşır diyemeyiz. Orada katılıyorum.

• Sizin detay da anlattıklarınıza da ben katılıyorum.:)

• burclarla alakam olmaz

0|0
    0|0
  • valla kovaya bidona bakraca bakmam pek herkesle anlaşırım :D

0|0
    0|0
  • ben kovayım durum ne

0|0
    0|0
  • Oğlak burcuyum bu güne kadar nedir ne değildir hiç bakmadım

0|0
    0|0
  • Kova burcuyum :D

0|0
    0|0
  • Kova burçları dolduruşa gelmiyor diye biliyorum. :D

1|0
    0|0
  • burdan kovların biz akreplerle anlaşamdığını gördümm hiç kova tanımadım tanımadanda bilemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bende kova burcuyum herkesle iyi anlaşmamın sebebi asla kin tutamam, her şeyi unuturum, sıcak kanlı bir yapım vardır, 50 yaşındakilerlede 5 yaşındakilerle de muhabbet kurarım. Dıştan sakin ve sessiz görünürüm ama, çok renkli bir yapım vardır. Hatta sayamayacağım kadar çok arkadaşım, ama yakınlar farklı tabi :)

1|1
    0|0
  • Koc burcuyum demeseydin iyiydi 😄 annem kovadir en iyi anlastigim ablamda 💖😊

1|0
    0|0
  • Kova candir😎 selam dunyanin en sansli insani😂

1|0
    0|0
  • Bir ikizler olarak ben :) hava grubuyuz ne de olsa ! Ama kova burcu insaninin genel olarak herkesle bir iyi anlasabilme ozelligi var sanki. Tum tanidigim kovalar iyi insanlardi :)

0|0
    0|0
  • Koç burcuyum. Sende koç burcuymuşsun. Koçlar aslan ve yaylarla çok iyi anlaşıyor onlardan sonra kova geliyor. Babam da kova burcu ve çok iyi anlaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Malezyalı kadınlar çocuklarını kova doğurabilmek için doğum takvimi hazırlarlar.
    Kova şanslıdır, temiz kalplidir. Kimse hakkında bir dşünceye sahip değildir, aldatmaz, kandırmaz içi dışı birdir

ama

Eğer bir kere özgürlüğünü kısıtllıycak olursan bitersin, tüm iyi özellikleri senin yuzunden kötüye çevirir.

0|0
    0|0
  • Aslan burcuyum hangi burçlarla anlaşırım ya da anlaşamam bilmiyorum ama arkadaş konusunda çok seçiciyim.

0|0
    0|0
  • Deli dolu, catalk ve hayat dolu kovalari severim. ama cogu buzdan daha soguk mahkeme duvari gibi oluyor. cok fazla mesafeli ve ciddi...

0|0
    0|0
  • Ben kovayım benimle anlaşamayan insanda sorun vardır :)

0|0
    0|0
  • teraziyim kova burcuyla çok iyi anlaşırım

0|0
    0|0
  • yoklkk

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar hoşlandığım her kişi kova burcudur😂

0|0
    0|0
  • Terazi iyi anlasır diyr biliyorum

0|0
    0|0
  • Ben. Hava grubuyum, annişkom da Kova

0|0
    0|0
  • ben başak burcuyum dostlarım hep kova ve en önemlisi sevgilim kova:)

0|0
    0|0
  • En karmaşık burç. Anlayana aşk olsun. Arkadaşlığı harika ama gerisi turu vırı

0|0
    0|0
Yükleniyor...