Şahsınıza yapılan hakaretlere nasıl tepki veriyor sunuz?

Sizde aynı şekilde çizginizden çıkıyor musunuz? Yoksa gerekli yasal işlemleri mi uyguluyor sunuz?

Ciddi şekilde cevaplar verirseniz sevinirim, benim için önemli.

0|1
7|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çizgimden çıkmam fakat ağır bir hakaret ise elbette bütün yasal haklarımı kullanırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eskiden yutardım. Çünkü özgüven sorunum vardı.
    Şimdi usturuplu bir tepki vermeye gayret ediyorum.
    Sınırları çok aşmış ise "kısasa kısas" mantığı uyguluyorum.
    Da öyle seviyesiz insanlarla pek işim olmaz.
    En seviyesizi eşim idi. Ona da dava açtım...

1|1
    0|0
  • bir kez başima geldi yaşi başi almış yaşlı bir tayzeydi bende tayzecim türkçenin ne kadar güzel öğretmeniz size çok güzel türkçe öğretmiş demiştim kadının lafımla ezdim utandırdım

unutmayin hemen küfüre baş vuranlar güzle türkçemizi bilmeyenlerdir her lafa verilecek bir cevap vardır yeter ki türkçeyi konuşmayi bilin

1|0
    0|0
  • Hakareti hak edecek bir şey yapmadiysam (ki yapmam ) deliririm baskın çıkarım Afedersiniz onun... anladiniz siz onu😡

1|0
    0|0
  • Varsa cesareti karşım da konuşsun yoksa cesareti susmayı bilecek. Ha illa ben susamam diyorsa gerekli dayağı atarım.

1|0
    0|0
  • Hiç umursamam. Kimin ne söylediği umrumda olmaz. Sevmediğim birisi bu şekilde bir paylaşım yapıyorsa hakkımda direkt sayfanın linkini ve resmini çeker gerekli yerlere şikayette bulunurum.

1|0
    0|0
  • ip numarasından evini bulup gidip kapısının önüne sıçıyorumm :/

1|0
    0|0
  • asker komutan koşarak yanıma gelip bana tuvalet terliği gibi adamsın demişti.

hıağmıaaaaa

1|0
    0|0
  • Tutamam kendimi sanirim

1|0
    0|0
  • Eğer çok aşırılık bir durum olursa mahkemeye veririm tabi ama yerini yurdunu bulursam kendim halletmeyi tercih ediyorum.

1|0
    0|0
  • Yasal işlemler uzun süreceği için anında karşılık veririm

1|0
    0|0
  • menzil içinde bana hakaret edecek canlıyı habitatdan silerim

1|0
    0|0
  • abla foto koymuşun :)

1|0
    0|0
  • Avukatim'a yonlendiririm.. Hic seviyesine dusmem cunku o gelip ozur dilemeli benden..

1|0
    0|0
  • Döverim

1|0
    0|0
  • Sanal ortamda tınlamam. Gerçek yaşamda öyle birşeye cesaret edebilecek kişiyide tanımam.

1|0
    0|0
  • yasal işlem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaa ben genelde susuyorum ne seviyelerine iniorum nede buyuk hakaretlerde bulunmalarina izin veriorum

1|0
    0|0
  • Yasal işleme falan girmem. Ruh halime gore veririm tepkimi.

1|0
    0|0
  • Duruma göre değişiyo bazi insanlar zaten benden hakaret duymak icin ugrasiyolar onlara istedigini vermemek icin sadece susuyorum 😂 delirtirim 😂😂

1|0
    0|0
  • Bende senin şahsına... Şaka şaka umrumda bile olmaz. beni bilen bilir bilmeyende kendi gibi bilir

1|0
    0|0
  • Himm sakince düzgün bir şekilde ama iğneleyici laflarla karşıdakini ters köşe yaparim

1|0
    0|0
  • Cizgiden çıkıyorum haksızlığa dayanamam. haksiz oldugum konu derinse aileme danisip yol ararım. .

1|0
    0|0
Yükleniyor...