Kızlar, sadist öldürmeyi ya da ezmeyi acı çektirmeyi seven varmı?

çocukluğumda hep karafatmaları veya böcekleri ezerdim. çıtır çıtır hoşuma giderdi. bu ilerledi sanırım yaşım ilerledikce ve içinden çıkılmaz hale geldi. sks yaparken felan bunları ister ve yapar oldum. erkek ark ım izliyordu felan hoşuma gidiyordu. ve bir kaç erkek arkadaşımda istedi bunu benden. sanırım tek ben değilim. ayaklarımla bişeyleri ezmek hoşuma gidiyor ya da farklı şekilde acı çektirerek öldürmek felan. insanlara yapamıorum tabiki o yüzden hayvanlara yapıyorum. başta garip geldi ama zamanla zevk almaya başladım. hatta bunu yaparak para kazanan kadınlar bile biliyorum. konuşamadığım içn kmseyle yalnızmıyım değilmiyim merak ettim buraya yazmak istedim?:) niye böyleyiz ya da böyleyim:)

0|1
16

En İyi Kız Görüşü

• Doğuştan geliyo bu bize, bir şekilde fark ediyoruz bu zevkimizi :) hastanelik ettiğim bir mazoşist erkek arkadaşım olmuştu :D

1|1
    0|0
    • kesinlikle aynı fikirdeyim:) bastırabiilen bastırıyor ya da fark edebilen farkediyor:) na yaptın çocuğa:)

• Bana da anlatır mısın Gizli? :D

Kızlar Ne Diyor 15

• O acı vererek öldürdüğün hayvanlar senin karşına ahirette çıktıklarında nasıl hesap vereceksin. Bende onu merak ediyorum!

3|0
    0|0
    • bende açıkcası.. balık tutmakta böyle değil mi ama zevk için...

• yasal ve aleni neticede:) o da canlı acı çekio ve ölüo. veya avlanmak. buda ezerek öldürmek işte. hepsi baktığında saçmalık elbette ama yapıoruz maalesef

• Seninki canice bir zevk ama

• sıkıntılı bir durum. tedavi olmalısın

1|0
    0|0
  • berbat zevklerin var geçmiş olur umarım

1|0
    0|0
  • Kısmende olsa yalnız değilsin

1|0
    0|0
  • Takıntı gibi bir şey bunun farklı türleri çoğu kişide vardır ya bende kırılabilen şeylere takıntılıyım :D sinirlendiğimde evdeki tabak ya da bardakları fırlatırım böyle kırılması falan çok zevkli ama senin ki tuhaf bir takıntı :D

1|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin ne diyim o da ayrı bu yaşam tarzı tabi😃

1|0
    0|0
  • Bende de var

0|1
    0|0
    • oh beee.:) sen nası yapıosun ki:)

• Sadomazoşist

• çok fena ilerledi bende ama:) başta kendime ya da erkek ark ıma falan yapıodum bşyler şmdi dediğim gibi hayvanlara geçtik ezmek öldürmek acı çektirmek falan . sende yapıyormusun :)

• nasıl insanlar var pe

0|0
    0|0
  • yaz bana

0|0
    0|0
  • canım olmanın farklı versiyonu. Aptallıktan başka bişey degil

0|0
    0|0
  • Psikopat mısın sen

0|0
    0|0
  • Lan ben bocek gordugumde hala koltugun tepesine cikiyorum. Korktum senden

1|0
    0|0
    • ahahah koltuğa çıkacağına ezsene işte:) başka bşy de olabilir illa böcek değil:)

• Bence senin beynin yanmış. Hayvanlar susuyor ama mahşer günü konuşacak unutma.

0|0
    0|0
  • Bende ezilmeyi seviyorum ama hemcinslerime söylemekten korkuyorum :(

0|0
    0|0
  • Ben varım :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...