Kendime meslek bulamıyorum yardımcı olurmusunuz?

gerçekten küçüklüğümden beri hiç bulamadım nasıl bulucağımıda bilmioyrum.

Güncellemeler:
çok insanın olduğu , fazla insanlarla arkadaşlık edebileceğim bir iş istiyorum doğrusu :D

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• İlgi alanın neler önce bunları bul. Mesela sanatsal bir yapın var mı? Resim çizmek, keman vs çalmak, müzik kulağın varmı? Eger bunlarla uğraşmaktan keyif alıyorsan ve yeteneğin olduğunu düşünüyorsan burdan ilerleyebilirsin. Daha önce hiç denemediysen bunları deneyip görebilirsin. Eğer yine cevap "Hayır ilgim yok" ise. Film izlerken ne tarz filmlerden hoslanirsin sorusunu sorarım sana. Eğer aksiyon tarzı izliyorsan ve o filme çok ozeniyorsan. kovalamaca bir meslek seçebilirsin. Veya insanlarla konuşup akıl verme dert dinleme gibi özelliklerin varsa psikolog olabilirsin. Çok sosyal bir meslek istiyorsan eline bir kamera al dünyayı gez youtube kanalından video paylaşıp büyümeye çalış. Tabi bu para ister biraz ve emek :). Birçok kriter ve etken var kendini sorgulayarar bulabilirsin. Eğer hayalgucun çok gelişmiş ise kitap yazabilir, kendine aşırı guveniyorsan dizi&film lik bir senaryo ile ugrasabilirsin. Ama bu senaryo işi yurtdışında tutar. Ama sen bilirsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• sevdiğin şeyi yapmalısın

0|0
    0|0
  • türkiye de tıp oku rahat yaşamak istiyorsan

0|0
    0|0
  • şımarık bir çocuksun!!

0|0
    0|0
  • Ev hanımı 😄

0|0
    0|0
  • Guzel testler var internette kaliteli bul bir tane yap kendine mesela ben psikolog olmak isterdim hep gercektende testte o cikti tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Mühendislik bölümü bitir ingilizceyi öğren nasa ya astronotluk başvurusunda bulun

0|0
    0|0
  • sekreterlik yap

0|0
    0|0
  • puanına göre çalışma durumuna göre bir araştır

0|0
    0|0
  • benim gibi jinekolog ol olmazmı

1|0
    0|0
  • senden iyi trafik polisi olur bence

0|0
    0|0
  • Evde kalırsan alurum senı

0|0
    0|0
  • Plates belgesi alıp bir diyetisyen le beraber salon açıp kadınlarla spor yapmak kendi işin ve spor nasil;)

0|0
    0|0
  • Pavyonda çalış bro

0|0
    0|0
  • Hayatta sevdiğin ve sevmediğin meslekleri söyle ben bulayım

0|0
    0|0
  • İklimlendirme oku.

0|0
    0|0
  • Çok insan olduğu iş o bana göre değil

0|0
    0|0
  • önce neye yatkın olduğunu bulmalısın

0|0
    0|0
  • Vinç operatörü nasil

0|0
    0|0
  • Hangi işi yapmaktan hoşlanırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• klozet tamircisi ol fsfsg

1|0
    1|0
  • bunu sen belirleyip bulamadıysan millet napsın.

1|0
    2|0
  • ne okuyosun

0|0
    0|0
  • bnde sorduklarında doktor derdim laf olsun diye ama hayalini bile edemedim daha :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...