Dostlarımı birer birer kaybediyorum, kendimi nasıl teselli edebilirim?

Açıkçası nasıl oluyor ben de anlamıyorum dostum dediğim insanlar sırayla çıkıyorlar hayatımdan. Özeleştiri yapıyorum, kesinlikle yapıyorum ama yok elimden hic birsey gelmiyor. Keşke şöyle yapsaydım diyemiyorum. 6yıllık arkadaslarım bir anda yok oldular. 3 yıl canım cicim dediklerim uzaklaştılar. Benimleyken cok mutlu olduklarına emindim, kendileri söylüyorlardı ama eninde sonunda neden soğukluk giriyor anlamıyorum. Bu bana özel mi yoksa günümüzün problemi mi, insanlar karaktersizlesti mi? Elbette hala sevdiğim insanlar var ama yaralandım :( Sizce gün gelip benden sıkılıyorlar mı? Yoksa ben yanlış insanları mı dost diye seciyorum?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende askerde anladim dost arkadas yok devir harbi kotu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynısını bende yaşıyorum okul bitti çok iyi olduğum insanlar aramaz sormaz oldu onlar buluşup takılıyor çağortmıyorlar bende yıllığıma bakıp bakıp üzülüyorum psikolojim bozuldu artık ben naptım diye düşünmekten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• neden oluyor bu bir örnek ver bakalım profilleri bir görelim ona göre yazalım

0|0
    0|0
  • Insanlar hiçbir zaman anlayamaz ve tam olarak taniyamazsin zaten şimdi olmasa gelecekte belki büyük yanlışlar yaparak hayatından çıkacaklardı o yüzden hiç birseyi fazla önemseyip takmaya gerekyok yanında olan bir ailen varsa o yeter zaten;)

0|0
    0|0
    • Ama insanın yanlız hissetmesi çok kötü aile var çok şükür ama arkadaş ayrı

• Sorunun cevabı içinde, insanlar karaktersizleşti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...