Sizce hakiki Müslümanlık dünyanın hangi ülkesinde var Hangi dünya milleti dinini düzgün yaşayabiliyor?

Sizce hakiki müslümanlık yani müslümanlığı hakkıyla yerine getiren namazını kılan orucunu butan Allah'ın emir ve yasaklarını yerine getiren yani kısacası hakkıyla müslüman olabilen milletler ve devletler sizce nerelerde var Biliyorum Arap ülkelerinde ve bizim ülkemizde hakkıyla müslümanlık tam yaşanmıyor tam olarak dinimizi yaşayamıyoruz Bana sorarsanız Afrika'da var asıl müslümanlık çünkü onlarda para hırsı yok bolluk zenginlik yok onun dışında hiçbir yerde yok sizce hakiki müslümanlık dünyanın neresinde var cevaplarınızı bekliyorum ben Afrika'da var diyorum Siz ne dersiniz

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbiyerde yok

0|0
    0|0
    • bence Afrika'da var diye düşünüyorum çünkü onlarda para yok yiyecek yok bolluk yok ama inançlılar iman var onlarda ama Arap ülkelerinde ise öyle değil onlar paradan başka bişey düşünmüyorlar özellikle Arabistan paraları var ama hakiki Müslüman değiller Afrikalılar onlardan daha menfaatçi değiller Mısır Libya gibi Arapça konuşulan ülkeler hariç İngilizce Fransızca gibi dillerin konuşulduğu ülkeler yani sömürülen ve fakir ülkeler

• Her kesimde her türden insan var dediklerine katılmıyorum

• orası öyle tabii her kesimden her yerde insan var Afrika'da da menfaatçi insanlar var tabii sömürülen ülkeler hariç tabii çünkü onlar yokluktan şikayet etmezler çünkü onlar varlık görmediler

Erkekler Ne Diyor 2

• Belli bir yere genelleme yapılması yanlış. Her toplumda mümin ve münafık vardır elbet..

0|0
    0|0
  • gerçek müslümanlık Hz. Muhammetten sonra bitti

0|0
    0|0
    • orası öyle ama hala daha var hakkıyla Müslüman olabilenler mesela Afrika kıtası zenginlik yok ama iman var

• sanmıyorum

Yükleniyor...