Sorum daha çok erkeklere evlenmiş boşanmış bir kadın hakkında ne düşünürsünüz?

Erkek arkadaşımla bir konu hakkında konuşuyorduk dedi ki "bir erkek evlenmiş boşanmış bir kadınla sadece yatıp kalkmak için evlenir" ben böyle düşünmüyorum evet bazı erkekler böyle düşünebilir ama bence o kadını sevecek aşık olacak onu mutlu etmek isteyecek bir erkek de çıkabilir karşısına. Neden olmasın ki?

Güncellemeler:
Soruda dul kadın ben değilim 😂

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadının evlenip ayrılması ( kısaca bekaretinin kaybetmesi ) onu cinsel obje yapmaz. Sevgi gönül işidir; dulmuş, kızmış, oymuş, buymuş.. Gönül sadece sever.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu düşüncede olan hemcinslerimi bile gördükten sonra erkeklerin böyle düşünmesini garipseyemiyorum bile

0|0
    0|0
    • Yok artık bu düşüncede olan kızlarda mı var

• Ayy çok iğrnç

• kesinlikle tarzım değil hemcinslerimizi biz bile aşağılarsak erkekler neler düşünmez

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir kadin evlenip bosanmis olabilir ama bu onu seks icin acik bir kapi yapmaz sonucta kader evlenirim sorun olmaz kadin sonucta bosanmis illaki bir nedeni vardir

1|0
    0|0
  • Onu diyen var ya, takip et bak, mutlaka öyle bir kadını bulacak, muhtemelen de aşık olacak...
    Hiç önünü sonunu düşünmeden büyük bir laf etmiş...

0|0
    0|0
  • Yatıp kalkmak için evlenir sözü garip :) nerden baksan tutarsızlık

0|0
    0|0
  • hiçbirşey

0|0
    0|0
  • hiç bişi düşünmem ama ciddi bir arkadaşlık düşünüyosam neden ayrıldığı merak konusu olur

0|0
    0|0
    • Ama sonuç olarak onu kullanmak için arkadaş olmazsın öyle mi?

• Yok dul olan ben değilim zaten daha 20 yaşındayım 😄

• dediğim gibi yani işte

• Kişiden kişiye değişir ben ne evlenirim nede yatarım

0|0
    0|0
  • O zaman dul bir erkeğe de iyi gözle bakmamamız lazım, sadece o gözle bakacaksak. Yuva kurmayı becerememiş eşine sahip olamamış sorunlu biri gibi bakmamız lazım evlenip ayrılanlara. Ama tabiiki işin aslı böyle değil sadece diğer yarısını bulamamış insanlar bunlar ve genelde gözlemlediğim kadarıyla ikinci evliliğini yapanlar daha sağlam evlilik yapıyorlar, siz de yapabilirsiniz. Diğer yarınızı bulmanız dileğiyle...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...