Kızlar, hoşunuza gidermiydi nasıl olurdu?

Eşinizin saçlarınızı kesmesini istermiydiniz? Nasıl olurdu.

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Kesebilir becerikliyse

0|0
    0|0
    • Becerikliyse demek, hoşuna gitme durumundan söz ediyorum. En azından ister miydiniz var mı bu durum karşılaştığım bir iki durum arasında genele vurulabilecek bir durum mu bir soralım dedim açıkcası.

• Yani herşey karşılıklı gördüğün sevgi çercevesinde sevgini gösterebilirsin, bu sadece tek bir konuda değil herşey de aynı derecede olmalı sonucda evlilik değer bir muessese, bağlılkda sevgide anlayışda saygıda bir üst makamda olmalı. Yeri geldiğinde sevdiğinle arkadaşca oturup konuşmalı yeri geldiğinde bir kardeş gibi oturup beraber aynı şeyi yaşamalı yeri geldiğinde de sevdiğin kişiyle bir olmalısın ki olanın hakkını verebilesin. Sevgi budur zaten herşeyinle oda vermen kendini.

• aynen...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Niye kesiyor ki? Uzun sac daha guzel

0|0
    0|0
    • Kestirmek isteyeceğiniz bir zaman olacak elbette o zaman bir başkasının kesmesi yerine eşinin kesmesini ister miydin sorum bu aslında.

• Hmm o zaman olur tabi neden olmasin

• Hayır istemezdim tabi kuaförse olabilir ama 😂

1|0
    0|0
  • Anlıyorsa memnuniyetle😊 Saçlarımla uğraşılmasına bayılıyorum zaten.

0|0
    0|0
    • Anlayacak tabi, diğer türlü kabul edilmez ancak bir başkasının eli değeceğine eşinin yapması doğru değil mi. Güzel de bir anı olur.

• Gizlisin zaten. Açık etmiş olmadın. Bu tabii ki bir çok bayanın hoşuna gidecek bir muamele. Çünkü şefkat barındırıyor.

• Açık edilecek bir durum yok ortada zaten ki mesele de bu değil. Doğru önemli olan da bu boyutma bakmak manevi ve sahiplenme doğrultusunda.

Yükleniyor...