Üniye giden kızlar neden bu kadar acık sacık giyiniyor? Nerede o Lisedeki masum kızlar?

Hepsi makyajlı kiminin göbegi acık kiminin omzu anlamıyorum yani partiye mi geliyosunuz okumaya mı?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• bundan size ne?
    istedigimizi giymekte gayet özgürüz

0|0
    0|0
    • sonra sarkıntılık yapınca laf yapmayın

• istedigimizi giyince kardeşim olundugu nu düsünüyorsan baya baya sorunlarin var senin...
      iyi günler.

• *o. ro. spuyu kardesim olarak degistiriyor sayfa ya :D cok iyimis

En İyi Erkek Görüşü

• Lisedeki masum kızlar mı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sonra sorarlar; "sana ne?" İnsan istediğini giyebilir, birinden izin mi alması gerekiyordu?

0|1
    0|0
  • lisede hiçte masum değiller ayrıca bakarken iyi senanaa

0|5
    0|0
  • Naaaaaa çünkü onların abiileri yok ve onlar modern aileden gelmeler 😄 bizim gibi sevgilisi olunca korka korka soylemiyorlar direk eve getirip baba abi alin damat diyebiliyorlar 😕

0|0
    0|0
    • Haha :D Korkma ya erkek arkadaşım var de daha cok güven kazanırsın işte '' Kızımız bizden gizli saklı iş cevirmiyo '' diye :D

• Misal verdim benim ailem fakir ama modern bir kerem ahahahaha

• Naaaaaaaaa

• İnsanlar kendilerini nasıl iyi hissedecekse öyle giyinirler. Yerine göre açık saçık, yerine göre normal olur doğal şeyler :)

0|0
    0|0
    • Bende yazdıktan sonra mantıksız oldugu anladım zaten özür dilerim

• Aşağılamayan biri cıktı sonunda saol. D

• Rica ederim:)))

• Lisedekiler masummu sence ziyaret et bakalim nasillarmis 😉

0|0
    0|0
  • Böyle daha rahat ediyoruz.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi demek ki kendini öyle güzel buluyor

0|0
    0|0
  • lise daha fena

0|0
    0|0
  • lisedeki kızlar hiçte masum değil artık abisi ayrıca kızların düğüne gider gibi hergün bir ton makyaj yapmaalrı ve kısacık etek giymelerini sonra kasıntı hareketler okula giden kız doğal olmalı yani

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya. Bir insanın giyim tarzı kendi kişiliğini yansıtma şeklidir. İstediğini istediği yerde giyer hani açık giyinmesiyle partiye gitmesinin bir alakası yok. Ben o tarzlarda giyinmiyorum giyinmemde sıradan bir insanım. Ama bu karşılaştırmalara acayip kıl oluyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Lise de daha aciktilar bee :)

0|0
    0|0
  • Gözleri açılıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...