Gemide çalışanlar ortalama ne kadar maaş alıyorlar özelliklede gemi mühendisi?

bir tanıdığım gemi mühendiside hep merak etmişimdir :D

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• 3000 dolar dan aşağı pek alınmaz ama o paranın bereketi hiç olmaz aman uzak dur. İnsanın popona bir kere denz suyu kaçtım mı o adamdan daha hayır gelmez derler.

0|1
    0|0
    • yok valla süper adam , hem durumları iyi, hem kişiği iyi, yardımda ediyor millete bende diyorum okadar iyi maaş alıyorlarmı

• bak güzel kardeşim sadece para le mutlu olamazsın. ben sana anlatayim nasıl olacağını ilk limana inince zaten bütün paranı ya alemde ya da alışveriş ile harcayacaksın ne yaşadığın kısacık hayattan tat alacaksın ne de cebinde paran olacak. Okyanus da apartman boyunda dalgalar o gemini kaldırıp kaldırıp yere vururken sen kendini ip ile direğe bağlayacaksın sabit kalabilmek için sarsıntıdan miden bulanacak, gece uyku uyuyamayacaksın uyandığında kusacaksın ya da ayyaş gibi kalkacaksın , 6 ay boyunca gördüğün dişi balıklara bile atlayasın gelecek, ayrıca askeri bir sistem ve disipline uyum sağlamak zorundasın. Bırak 3 bini 3 milyon verseler de yapılacak işler değil bunlar

• Benim dayım dandırık bir iş yapıyo yabancı bayrakda calısıyo 3 bin dolar alıo kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...