Sence neden sevilmiyorsun?

Herkesi sevmek ya da sevmemek zorunda değiliz. Peki seni neden sevmiyorlar?

Sence neden sevilmiyorsun?

En büyük sebebi ne olabilir?

1|1
6632

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal hayatımda beni sevmeyen yoktur.

Burada da insanlara duymak istedikleri seyleri söylemiyorum diye sevmeyenler çıkabilir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 65

• acıksozlulugumden ve sıvrı dıllı olmamdan dolayı. umrumda da degıl acıkcası sevılıp sevılmemek.

1|1
    0|0
  • Katlanamıyorlar bana

1|1
    1|0
  • Söylediklerim bazılarının işine gelmeyebilir bu yüzden beni sevmeyebilirler ama pek de umrumda olduğu söylenemez, beni seven birkaç insanla mutluyum

0|1
    0|0
  • Genelde doğru olduğuna inandığım şeyi söylerim. Öyle herkesle de oturup konuşamıyorum. Yani hoş sohbet bir insanımdjr , ancak sohbet beni sarmamışsa çok dahil olmaya da çalışmam susarım. Bu huylarımdan ötürü sevilmiyorum

0|1
    0|0
  • geçimsiz biriyim

0|1
    0|0
  • Dobra bir insanm ama elimden geldigince kirmamaya calisirim bide cok deger veriorsam skarm neden die sorgularm ayrica sivri dilliyim cok bilmis konusurum atilganm biraz ondan rahatsz olanlar var yani bu yuzden sevilmem pek

0|1
    0|0
  • Kafalar uyuşmuyordur ne bileyim

0|1
    1|0
  • Aslinda seviliyorum ama yinede sevmeyen varsa biraz dengesizim.. Bundan dolayidir..😊

0|1
    0|0
  • Çok açık sözlü ve ve sivri dilliyim dik kafalıyım. Karşımda ki insanın kim ne olduğu umrumda değil karşımda ki insanın ne olduğunu nasıl olduğunu yüzüne tokat gibi vururum. Hakkımı her zaman savunurum. Bu yüzden herkes kaldıramaz

0|1
    0|0
  • Karşımdaki beni hak edemeyecek kadar güzel , karakterli ve duygu yüklüyüm beni taşıyamayacak kadar gurursuz oda..

0|1
    0|0
  • valla cok garip ama ben deger verdıgım ıcın kendımden bıle once onu sevdıgım ıcın sevılmıyorum :)

0|1
    0|0
  • Beni sevmeyen yok cunku herkese karsi cok siccakkanli hosgorulu ve yardimsever davraniyorum bunun karsiliginda sevilmemem icin sebep yok bak ben bile kendimi sevdim simdi :D

0|1
    0|0
  • Dik kafalı ve açık sözlü olduğum için

1|1
    0|0
  • çünkü çabuk öfklenebiliyorum o yüzden sevmiyorlar toplumda kızlar susmalı öfkelenemezler diye bir algı var o yüzden

0|1
    0|0
  • aslına bakarsan beni sevmeyen yok ama samimiyet konusuna gelirsek biraz tembelim ve fazla güzelim etrafında istemeseler haklılar bu yüzden

0|1
    0|0
  • insanlar kusurlarının söylenmesinden hoşlanmıyorlar e bende biraz açık sözlüyüm
    sevmeyen ondan sevmiyordur herhalde

0|1
    0|0
  • Tahammül edilmesi zor biriyim. Bunun sebebi de ya şımarıklığım ya da ruh hastası olmam olabilir.
    Ben beni sevmiyorum ki bir başkası sevsin 😂

0|1
    0|0
  • Çünkü farklı zevkleri olan fazla rahat birisiyim ve insanlin düşünceleri hic bir zaman umrumda olmaz o yuzden galiba bide biraz egoistim bide biraz sadist birazcik da psikopatlik var 😅

0|1
    0|0
  • Genelde severler

0|1
    0|0
  • Beni seviyorlar ki

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    45

Erkekler Ne Diyor 31

• Bir insanın beni sevmemesinin 2 basit neden var; ya yakından tanımıyordur ya da çok büyük bir ırıspı çıcığıdır.

3. bir istisna olamaz.

Kesin bilgidir.

1|1
    1|0
  • aynı frekansta olmadığımız için
    ya da tipten

0|1
    0|0
  • Çünkü kötüyüm.

0|2
    0|0
  • Çünkü insanlar ne zaman istese yanlarında oldum beni kullanmaya çalışsalar bile ses çıkarmadım çantada keklik olursan aranmazsın

1|1
    0|0
  • yalnızlığım ve insanlarla çok konuşmamam sanırım bilmiyorum emin değilim ama sevilmemek de güzel yerine göre kendi kafamı dinliyorum hiç değilse

0|1
    0|0
  • Doğrularım, zorlarına gidiyor.

0|1
    0|0
  • Gerçekleri söylediğim için

0|1
    0|0
  • çirkinim

0|1
    0|0
  • Beni niye sevsinler ki?

0|1
    0|0
  • Ben benim seven böyle sevsin, sevmeyen de s. gitsin umrumda değil.

0|1
    0|0
  • Sevmeleri için bir sebep yok.

0|1
    1|0
  • Seviliyorum :/

0|1
    1|0
  • Çok sevdiğimden.

0|1
    0|0
  • Yoo seviliyorum sjsj

0|1
    0|0
  • Çok değer verdik ondandır.

0|1
    0|0
  • Sogugum ondandir

0|1
    0|0
  • tipiimi

0|1
    0|0
  • beni sevmeyeni S... yim :)

0|1
    0|0
  • Tipten kaybediyoruz :D

0|1
    0|0
  • Köpek değilim çünkü, safım. Aklım çakallığa basmıyor çünkü.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    11
Yükleniyor...