Kürtler, Türklerle / Türkler, Kürtlerle evlenir misiniz?

Irkçılık kokan sorum ile karşınızdayım. Diyarbakırda sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen, içeriye kimse giremezken bu kadar şehit vermemizin tek sebebi halkın bu itlere müsaade etmesidir. Ben evlenmem buyrun top sizde..

Güncellemeler:
Görüşleri almaya devam beyler bayanlar.

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Bak kardeşim Kürtler de bir insan. Tıpkı Ruslar gibi. Millet farkı var. Ben Türküm. Kendini Türk hissedip yaşayanın dnasına bakmam. Kürt dediğinle pkk farklı şey. Benim çok iyi kürt arkadaşlarım var benden iyi, problem olmasın diye yanımızda telefonla dahi konuşmazdı. Ben düşünceye bakarım. Türk olup vatanını satanlardan iyidir. Pkklı leşlerle genelleme.

0|0
    0|0
    • Benim de bir arkadaşım vardı üniversiteden. Her şeyime yardım ederdi. Yanımda kürtçe konuşmazdı milliyetçi olduğumu bildiği için. Çok mükemmel bir insandı benim gözümde sonra ne oldu? Grup Yorum konserine gittik beraber ve ardından Grup Yorum üyelerinden bir tanesi Türkiye'nin bütün bölgelerini sayarken doğuya gelince "Kürdistan bölgesi" dedi ve bizim çocuk ayakta alkışladı devrimci işaretleri yaptı. Sözde sağcıydı, vatan millet seviyordu kürdistan istemiyordu, o konserde rengini belli etti. Ardından da facede bile sarı kırmızı yeşil fotoğraflar paylaşmaya başladı kendini belli etti.

Güvendiğim son kürttü yani. En iyileri bile benden uzak dursun. Karaktersizlik akıyor.

• Aynen herkesi tanıyabilmek için sağlam bir bir yıl geçirmek lazım bu süre onlarda biraz daha artıyor işte.

• O da doğru 👍

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkcası ben evlenmek istemem.
    Yani ırkçılık değil bu, onlar sanki biraz daha farklı gibi bilmiyorum...

0|0
    0|0
    • Farklılar zaten. Sokakta yürürken birinin Kürt olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorsun ama diğer milletleri zor..

Kızlar Ne Diyor 9

• Büyük konuşmak istemiyorum ama evlenmem. Yani görüntü olarakta hoşuma gitmiyorlar kürtler.. :/ Üzgünüm.

0|1
    0|0
    • Yakışıklı kürtler de var yahu ispanyol sanırsın o derece yani hak yememek lazım :D
      Ama +1 tabi evlenmeyin nüfusumuz azalmasın :D

• Evlenmem, soyumu kirletmek istemiyorum

0|1
    0|0
  • şu an evli olmasaydim gayet kürt biri ile evlenebilirdim. 3 5 tanesi pislik diye hepsini ayni görmek çok yanlis.

0|0
    0|0
    • 3-5 tanesi pislik olsa teröristler mahalle arasında yapımı saatler sürecek olan kaldırım taşı siperleri yapamazlardı.

Halkın kendisi terörist doğuda kimse kusura bakmasın göz yumuyorlar...

• O sizin düşünceniz burada bu konular hakkında polemiğe giremem. Benim kürt olup da bu ülke için canini verecek çok tanidigim var.

• Vermek zorunda zaten yoksa kalksın Irak'ta yaşasınlar. Bu ülkede yaşayan herkes bu ülke için savaşmak zorundadır.

Benim demek istediğim savaşıp savaşmamaları değil. Karakterleri. Bazıları dışarıdan al beni diyor alınca kelek çıkıyor hani..

• Evlenmem hayır.

0|1
    0|0
  • ya saçmalamayın ya ben adam gibi adam la evlenin ya da kadın gibi kadın hatta insan gibi insan bırakın hangi milletten hangi ırktan olursa olsun

0|0
    0|0
  • Düşüncelerine bağlı

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kurtlerin icinden said nursi de cikar vatan haini it de cikar o yuzden bir toplumun hepsine mal etmemek lazim bunu

0|0
    0|0
  • Oncelik tabii kendi ırkım. Zaten obur turlusune de ailemin sanmiyorum izin verecegini. Turkcu biri olarak Allah dusurmesin oyle sevdalara.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Haha ne evlenmesi. kürtün evliyasını halıya bastırmam. en sevmedigim cins. İnsanmı onlar gerçekten.

1|1
    0|0
  • Kişisi ve ailesine göre değişir.

0|0
    0|0
  • HAYIR.

0|1
    0|0
Yükleniyor...