33 yaşında ki adamın 18 yaşında ki kızla flört etmesi mide bulundırıcı değil mi ya?

Arkadaslar burada tanıdığım bir kız arkadaşım var. 18 yaşında. Bugün bana kendisine atılan birkaç mesajı gösterdi. 33 yaşındaki Adam "tanışabilir miyiz yazmış."
Ayıp be. Git evlen artık kendine uygun biriyle.
Ne istiyorsun kızın yaşında olacak birinde.
Yazık yazık. Siz ne düşunüyorsunuz dostlar?

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şu açıdan bak birde olay ne kadar iğrençleşiyor.
    Kız doğduğunda adam 15 yaşında ve yeni doğmuş kıza tanışabilir miyiz dese? Veyahut ilişki yaşasa olay ne kadar rezil ve kepazeleşiyor öyle değil mi? Neredeyse kızın yaşında o senin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 18 yaşındaki kızın 33 yaşındaki adamla olan muhabbeti gibi ikisi de mide bulandırıcı evet...

1|1
    0|0
  • Aradaki yaş farkı çok.

Her açıdan sıkıntılı bir durum olacak..

söyle arkadaşına kibarca red etsin..

0|1
    0|0
  • Bencede igrenç.

0|1
    0|0
  • aynı fikirdeyim. mide bulandırıcı

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum.
    tarzım değil, düşünmesi bile sinir bozucu o yaşta ki adamı hangi ggenç kız ne yapsın yaa. Bazı he kızların da hoşuna gidiyo tabi

0|1
    0|0
  • tarzım değil

0|1
    0|0
  • Mide bulandiricidir.

0|1
    0|0
  • hos degil..

0|1
    0|0
  • sübyancılık başka açıklaması olamaz

1|1
    0|0
  • bu sitede abaza çok
    bilmiyomusun...

0|1
    0|0
  • kesınlıkle bence zeka sevıyesıyle alakalı bır durum

0|1
    0|0
  • Kesinlikle mide bulandırıcı.

0|1
    0|0
  • 40 yasindaki adam sokaga ciktigimizda laf atiyor. Özgürlük özgürlük diyenler bayanları da düsünsün

0|1
    0|0
  • 18 yaşındaki malların çoğuda 35 yaşındaki heriflerin dibinden ayrılmıyor. Sözüm meclisten dışarı ama durum bu. Adamlarda genelleme yapıp yürüyor napsınlar?

0|1
    0|0
    • Haklısınız öylelerinide gördüm.

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır değil, ayrıca günah öyle deme. Hz. Muhammed'in ilişkileri hakkında öyle düşünme.

1|0
    1|2
  • Aynen öyle

0|1
    0|0
  • Sapiklik

0|1
    0|0
  • O nedir yaa, ben 27'nin altina bakmam bile.

0|1
    0|0
  • Bu 'Olgun erkek' meraklısı kızlarımız olduğu sürece bu tür sapkınlıkların önüne geçilmez

0|1
    0|0
  • Aşkın yaşı yoktur diyen ülkem insanı bunu niye garip buldu acaba?

0|0
    0|1
    • Aşkın yaşı yok deyince 70indeki amca 65indeki gibi mesela, bir teyzeye de aşık olabilir gelir aklımıza ama amca sübyana sübyan amcaya gelmez. Bu yüzden yadırgadım ben mesela.

• @mkbss Tabi oda var, ama herkesin aklına öyle gelmez ki, sen farklı düşünürsün ben farklı. Tabi kötü yanları var nasıl bakacak o kızın yüzüne? Tartışması uzun bir konu.

• Aynen öyle

• Bastırılmış cinsel duygunun sonucu

0|1
    0|0
  • bunu o 18 yaşındakı kızada sormak lazım sen niye 33 leri kendıne cekecek kadar ne yapıyorsun dıye? şimdikiler hormonlumu ne 18 likleer 25 falan gösteriyo

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi...
    Silersin gider.. Engelle gitsin..

Aman şunu da söyleyeyim bazılarıda genç toylarla uğraşmaktansa olgunları tercih ediyor...

0|0
    0|0
  • Bunu kızlara soracaksın 20 yaşındaki kız 30 yaşındaki adamdan hoşlanıyor ks de kaç tane başlık açıldı tabi senin kızı bilmem ama genelde böyledir

0|1
    0|0
Yükleniyor...