Küfür edenleri anlamıyorum?

Küfür sözü söyleyince ne oluyor? Nasıl bir haz duyuyorlar dersiniz? Yani çok mantıksız ve anlamsız değil mi küfür?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence de haklısın özellikle kızlara hiç yakışmıyor hadi çok sinirlensen öyle küfür etsen tamam dicem de her iki lafından biri küfür olanlar var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İngiltere' de yapılan bir takım deneylerde, küfreden insanların acıya daha dayanıklı olduğu ıspatlandı.

2|3
    0|0
    • Ben ayağımı koltuğun kenarına çarptığım zaman otomatik olarak küfrederim cidden acıyı normalden az hisseder gibi oluyorum :D

• @Theseashadows Kesinlikle 😂

• Aynen ha çok saçma sanki küfür edince eline bir şey geçiyor, eline bir şey geçmediği gibi Günah kazanıyorlar.

4|0
    0|0
  • abaza ve kezban lara özgü hareketler

2|0
    0|0
  • Bence küfür ediceğimize direk zarar vermek daha mantıklı karşımızdakine yapamıcağımız edemiceğimiz küfürler kullanmak mantıklı gelmiyor :D

1|0
    0|0
  • hayır. Mesela Tayyib'i anlat bana, ya da pkk'yı

Küfür edemeden anlatabilirmisin?

İmkansızz

3|2
    0|2
  • Sadece aşırı sinirlendiğim zaman ağzımdan kaçabiliyor onun dışında küfürdende edenden de nefret ediyorum. Hadi erkeklerinkine belki anlayış gösterebilirim ama şimdi küfür bilmeyen kız olduğuna inanmıyorum.

2|0
    0|0
  • bir nevi avuntu iste

1|0
    0|0
  • Bence de çok mantıksız :)))))

2|0
    0|0
  • küfür arada yanlışlıkla ağzımdan çıkıyo :D

3|0
    0|0
  • Rahatsiz kisi cok..

1|0
    0|0
  • Küfür insanın ivindeki kin nefret seviyrsizligini dışa yansımasıdır

1|0
    0|0
  • aynen bro valla doğru dedin amkkk

1|0
    0|0
  • Rahatlıyoruz

0|0
    0|0
  • Bende ediyom cok ama bırakmaya calısıyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Herzaman mantiksiz bulmuyorum.. elbette bayana yakismiyor.. ama bazen oyle insanlar goruyoruz ki kufur iltifat kalir..

1|1
    0|0
  • Hayat şartları kufursuz yaşamak için el verişli değil 💁

2|0
    1|0
  • aynen

1|0
    0|0
  • Baktılar ezilecekler hemen küfredip haklı çıkabildiklerini sanıyorlar :) bir kız küfrüne küfürle karşılık veriyosa bn erkeğim sen ne biçm kızsn küfrediyosn imajı çizip konuyu dağıtmaya çalışır.

2|0
    0|0
  • Bende küfretmeyi sevmem günlük yaşantımda da kullanmam amma lakin bazen öyle anlar oluyo ki ettiğin küfürler içini sinirini almıyor değil bence herkesin hayatta sinirlendigi öfke duyduğu şeylere karşı bir an olsun bağıra bağıra küfretmesi lazım o his güzel yaşanması gerekir.

1|0
    0|0
  • Anlayamazsiniz... :))

1|0
    1|0
  • mal ve ağzına s. çmak kullanıyorum sadece :D nedeni yok

1|0
    0|0
  • Kufur sanati diye bir şey var sus cahil :D

0|0
    0|0
  • Değil