Kayınvalide bunu yapsa dokunur mu?

Uzun bir flört sonrası evlendin, evinize ilk kez kayınvaliden geldi, oturdu ve "Geliin yap bahalım bir gayfede gadınlıını görek" dese üzülür müydün, ne yapardın?

0|0
19|3

En İyi Kız Görüşü

• aramaızda o samimiyet varsa sorun değil ama benim gibi gayet resmi ve saygılı davranan birine böyle diyemez zaten :) her zaman annecim derim, ama hiçbir şekilde ilişkinin vıcık vıcık olmasına izin vermem.. böyle deseydi üzülürdüm ve hemen sınır çizerdim.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çirkin bir söylem. Hem aşağılama hem saygısızlık ve daha başka bazı tatsız durumlar söz konusu. Bu kadar hazımsız bir kayınvalide ile yaşamak zor olurdu.
    Her şeyi rica etmenin bir yolu yordamı vardır. Evine gelen eşinin annesine en iyi şekilde hizmet etmeyi düşünecektir gelin. Kahve ikram etmek ev sahipliğinin şanından gelir.
    İnsanlar birbirlerine hiç hoş olmayan şekilde davranıyorlar. Gelişen teknolojimize ve büyüyen uygarlığımıza rağmen sokakta kapışan erkek kediler kadar bile seviyeli olamıyoruz. O yüzden böyle söylemlerle karşımızdakini incitmek yerine daha yapıcı olmakta fayda var.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Hoş olmayan bir tabir ama saygımdan dolayı bir şey demezdim güler ve elimden geldiği kadar memnun olmasını sağlarım

0|2
    0|0
  • Samimiyetle alakali birsey bu.. samimiyswk hic alinmazdim gulumser yapardim ☺ ama problem varsa icime otururdu ☺☺

0|1
    0|0
  • Yok canım ne üzüleceğim :D

0|1
    0|0
  • Üzülmem yaparım kahvesini

0|1
    0|0
  • kahveyı bı an once ıcıttırıp evden yollamak ıcın herseyı denerdım :D o nası laf la

1|1
    0|0
  • Kahveyi yapardım kocamın annesi benim annemdir saygıda sevgide kusur etmem

0|3
    0|0
  • Şakaya alırdım gülümser geçerdim herhalde. Kadınlığımı kaynanama göstericek halim yok ya?

0|1
    0|0
  • Bana olan yakınlığı ve söylediği sözün ne kadar sert ya da yumuşak söyleyisiine göre şekil alır benim kalkıp kalkmamda

0|1
    0|0
  • yo neden üzüleyim yapar bir de fal kapatırdım her anne kanka olmayı hak ediyor :)

0|1
    0|0
  • Öyle kaynana ağzıyla konuşacak kadının gelini olmam. Efendi efendi istesin çarparım ağzına. Kadınlık yapılan kahveyle mi ölçülür annecim der olay çıkartırımm :D

0|1
    0|0
  • Daha kibar kelimeler seçebilirdi 😁

0|1
    0|0
  • Sictiiminin karısı boyle sansın içine ediyim nerden evlendim diye düşünürdüm

0|1
    0|0
  • Sinir olurum kadınlık kahve ile mi oluyormuş derim içimden yaparım ve bundan sonra ki densiz konusmalarina kulak asmam ilgilenmem

0|1
    0|0
  • Yapardık hemencecik bir gahve bizde ozaman...

0|1
    0|0
  • Gulerdim heralde aman nolcak yapardim bir kahve ☺

0|1
    0|0
  • Kızarım

0|1
    0|0
  • o buyuk ya normal aslında dusuncelı olması beklenemez

0|1
    0|0
  • Üzülmem ama karıya bak derim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Annemle esimin arasindaki samimiyete bagli bu biraz. Imali soylemesi hos olmaz.

0|0
    0|0
  • Kadınlık kahveyle olmuyor anne, sen babamı kahveyle mi kandırdın der lafı sokardım kız olsam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...