Hem yalnız olup hem mutlu olunabilir mi?

Neden bu yalnızlık? Bu yaşıma kadar okul olsun dışarısı olsun kimseye zararım dokunmamıştır dövüş eğitimim olduğu halde bana sataşanlara kavgayla cevap vermemişimdir gerekmedikçe vermemde kimsenin güvenini boşa çıkarmamışımdır ben kimseyle dalga geçmediğim halde çok dalga geçildim yinede sesimi çıkarmadım hep içime attım şimdi yine yalnızım intiharı denedim onu bile beceremedim cesaret edemedim yeminlen arkadaşım diyebiliceğim 1 kişi yok etrafımda eski tanıdıklarım ancak işi düşerse mesaj atıyor sorun bende heralde psikolog tedavisi görüyorum ama bıktım artık bu yalnızlıktan bir yanım bıktı bir yanımda yalnızlık en iyisi diyor kime güveneceğini bilemiyorsun artık arkadaşım dersin derdini anlatırsın o dalga geçer ama hayatta böyle yalnız geçer mi? Yalnız olup da mutlu olunabilir mi?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazı insanlar oluyor valla. Hep hayatta bireysel mutlu oluyorlar. Bende şaşıyorum. Olamam öyle.

0|1
    0|0
    • Belki de rol yapıyorlar mutlu görünüyorlar bende dışarıya kendimi mutlu gösteririm ama içimde fırtınalar kopar.

• Hiç sanmıyorum. Ben bireysel mutluyum diyip arkadaş ortamından ayrılıyor yani

• Kız bul mutlu ol malatyalı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...