İnterneti hayatımdan çıkarabilmem mümkün müdür?

Birçok kitap var ev de, hepsini elden geçirmek istiyorum ama hayatımda internet (sosyal medya) olduğu sürece bu mümkün olmuyor. Sosyal medya, internet kullanımını bırakmam benim için bir dezavantaj sağlar mı? Nasıl bırakabilirim, birkaç taktik verin. KS dahil, bütün sosyal medya hesaplarımı sonlandıracağım.

İyi sabahlar dilerim.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zor be ablacım, çok sıkı bağlayıcı etkisi var bu gibi şeylerin insan üzerinde. Ben de aynı dertten muzdaribim ama bırakamadım maalesef.

1|0
    0|0
    • Bu 4. hesabım. Tabii, zaten siteyi tamamen bırakmıştım bu sefer. Şimdi de kararlıyım, zorlanacağım şey instagram olur herhal. Twitter'ımi 2-3 sene önce kapatmıştım, Facebook hesabını da 4 sene filan olmuştur. Zorlanmam umarım.

• Ya Instagram başlı başına bir bela, burayı bırakmak dünyanın en kolay şeyi de Instagram zorlar. Allah kolaylık versin ne diyeyim.

En İyi Kız Görüşü

• bu sosyal medya hayatimizda çok vaktimizi çaliyor.. o vakti baska sekilde değerlendirebilirdik ama başaramiyoruz iste ve kendimizi kaptiriyoruz.. dezavantaji falan yok.. haberler hakkinda falan baska sekildede bilgi edinebilirsin ve herkes gibi şu bu "internet fenomeni" tanimazsin bilmezsin ama böyle seyler zaten gereksiz degilmi? öyle seyleri bilen ve disarda konusanda zaten ayri bir tuhaf 😊

1|0
    0|0
    • Tasdik ediyorum, ayrıca fenomen konuları bana da saçma geliyor kesinlikle. Birçok kesim zaten yeni nesilden öyle şahısların.

Erkekler Ne Diyor 6

• İnterneti hayatindan cikarma. Daha verimli kullan.

1|0
    0|0
  • işim internetten olduğu için bırakamıyorum ama parayı bir gün vurursam bırakacam hep aklımda :)

1|0
    0|0
  • Namümkün.

1|0
    0|0
  • bir yolunu bulursan banada söyle fena bagımlılık yaptı :D sigarayı bırakmıs adamım interneti bırakamadım

1|0
    0|0
  • Hoşçakal, özleyeceksin bizi.

1|0
    0|0
  • Bunu bir süredir bende düşünüyorum. Hadi birbirimize telefon numaralarımızı verip, buradan çıkıp, herşeyi silip birbirimize destek olalım. (uyanık bekar) :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu devirde imkansız gibi bir şey

1|0
    0|0
    • Neden imkansız olsun? Kafaya takınca oluyor, inanabilirsin. Kararımı verdim bende, şu dakika itibariyle.

• Ikısınıde aynı anda devam ettırebılırsın ben haftada bır kıtap bıtırıyorum.

1|0
    0|0
    • Elbette, ancak ben bu zamanımın baya baya boşa gittiğini düşünüyorum hele ki; şu 3 günlük dünya da. Bugünden itibaren keseceğim ilişkimi sosyal medyadan.

• Hadı bakalım hayırlısı :)

• Çok haklısın hiç yarını beklememelisi bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...