Rezil Olduğunuzda Ne Yaparsınız?

Arkadaşlar Elit Bir Ortamdasınız ve Bir Anda Yanlış Bir Hareket Sakarlık Olabilir ya da Bir Pot kırdınız ve Tüm Bakışlar Birden Size Odaklandı İnsanlar AYYY ıyyy diye sizden bahsetti... Diyelim o An Nasıl Davranırdınız

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bozuntuya vermem kimsede umurumda olmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kızarırım :p :D

0|2
    0|0
  • İlk defa zorunlu olarak çıtçıtlı atlet giymiş idim. Misafir olarak gittiğim biryer de banyodan çıktığım zaman kapamayı unutmuşum ben bu çıtçıtları meğer. Az gülerim, yüzüm kızarır, sonra da unuturum. Bundan bilirim.

0|1
    0|0
  • Genelde tuhaf şeyler söylerim açıklamaya çalışır konuşmaya devam ederim iş daha kötü bir hal alır olay iyice tuhaflaşır sonra hafızalarda tuhaf olarak kalırım

0|1
    0|0
  • Gülerim

1|2
    0|0
  • Gözümü kapatırım:)

0|1
    0|0
  • Elit bir yere pek ugramam da bir keresinde yolun ortasında dusmustum :) ama cok kotu dusmustum rezillik yani :) millet yardım etmeye çalışırken ben gülüyordum aklıma geldi :) hiç bir şey olmamış gibi davranirdim

0|1
    0|0
  • Basima gelmedi degil 😄 gayet dogal davrandim şişi masadan dusurmustum garson geldi aldi ben de pardon dedim ama baya rahatsiz olmustum ne var yani herkes biseyler dusurebilir donun onunuze oyle durumlarda bakmayin millete utaniyolar sonra 😄

0|0
    0|0
  • ellerimle yüzümü kapatırım

0|0
    0|0
  • Ağlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğaçlama takılırım ben. En olmadı battı balık yan gider der iyice salarım kendimi, keyfime bakarım. :D

0|1
    0|0
  • Çok takılmam. İnsanlık hali der geçerim.

0|1
    0|0
  • Olayı lehime çeviririm. Sakarlıkla ilgili ufak bir mizah yapar, geçiştiririm.

0|1
    0|0
  • Gülerim kayıtsız kalamam :D

0|1
    0|0
  • Önünüze bakın uleyn derdim racon keserdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...