Kadını erkekle denk görenlerden nefret ediyorum, sizce haksız mıyım? Anketli?

Kadın erkek ile elbette eşit ama bu denk oldukları anlamına gelmiyor. Bence bu eşitlik zıtların eşitliğidir. kadının kadın yapan değerlerden , erkeğin erkek yapan değerlerden eşitlik adına kopmadıkları bir eşitlik.

Denk olmadıklarını birkaç görsel ile göstermek istiyorum.
Ben sevdiğim insanın ayaklarını bile öperim.(fetişizme bağlamayın lütfen her boku yaptığınız gibi)
Kadını erkekle denk görenlerden nefret ediyorum, sizce haksız mıyım ? Anketli ?Ama kadının öpmesi bir tuhaf ve itici gelmiyor mu?
ya nasıl gelmesin , erkek zaten yaratılış itibari ile dominant ve güçlü bir karakterde. Kadının erkeğin ayağını öpmesi iktidarını iyice artırması anlamına gelirken (zaten ikinci resimde de görüldüğü gibi beyimiz adeta padişahmış gibi kasılıyor) erkeğin öpmesi bu gücünü sevgisi uğruna hiçe sayması, kibri bırakıp sevginin verdiği tevazusu , ince ve zarif bir varlık olan kadının değerini göstermektir.
...

Bir aile sofrasını düşünün.
Açıkçası ben yemekleri o yapsın istiyorum , arasıra yardım ederim ama ben onun parmaklarından yemek yemenin lezzetini tatmak istiyorum. Heralde bundan ötürü ne kadar mutlu oldugumu şu resimdeki adam gibi gülümseyerek belli edersem , bu eşimi benim yemek yapmamdan daha cok mutlu etmez mi :)

Eşitliğe aykırı olan şey bu değil , erkek yemek yedikten sonra kadının yemeğe oturabildiği sofralar olmasıdır. Bu gerçekten rahatsız edici..

Bir de annelik babalık var tabi. Babam bize her zaman annenizi daha cok Sevin der. Bunu kötü bir baba oldugu için değil , böyle olması gerektiğine inandıgı için söyler. Aynı şeyi kendi ailemde de geçerli olacak.

Onlar üzerinde ayrı bir otoritem olmasını bekleyeceğim,
lakin ;
annelerine olan yakınlıklarının bambaşka olmasını.
********

Ve ben bunlardan niye bahsettim?
Kadın erkek eşitliğinin abartılması nedeni ile zinanın fuhşun ahlaksızlığın arttığına inanıyorum.

"Erkek yaparsa kadında yapar"
"Erkek soyunursa kadında soyunur"
"Erkek küfür ve argo kullanırsa kadında kullanır "
Vs vs vs. Tiksiniyorum evet bunlardan.
Haksız mıyım sizce , devamı güncelleme de...

Güncellemeler:
Anketi unuttuk ama neyse :)

Tamam ya , biz erkek yapsın , her kızla yatsın , daldaşak gezsin, ağzında her dakika ya lafı dolansın demiyoruz ki.
Ama düşünsel ve anatomik yapısı gereği bu YANLIŞLARA daha yatkın olan erkek bunları yapıyor o zaman kadında YANLIŞ yapabilir denebilir mi?
Yanlışa daha cok meyilli bir varlığın yanlış yapması , öbür kimsenin yanlış yapmasına olanak vermez. yanlış her zaman yanlıştır. aksine kusura daha cok meyilli olmamız siz kızları değerli kılar.
Bu anlayış ileride
"Kadın çocuk yapıyorsa erkekte hamile olsun "
dedirtecek
"Erkek s. kerse kadın da S. ker dedirtecek ve yapay penisler ile erkeği beceren kadınlar ile karsılasacağız.
Kızlar bu bahaneler ile bir o erkekle bir bu erkekle sevgili olmayı bırakın. Anne olacak kişiler iffetli olmalı. namusuna düşkün olmalı. böyle giderse ne annelik kalacak ne aile. Buna sebep olmayın lütfen

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...