Sorum acik butun kizlar niye kasli erkek diyo?

Anlamiyorum nedir bu kasli takintiniz nedir yani merak ediyorum bir tek fantazi ugruna mi?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hormon seviyesi yüksekliğinden doğal olarka koruyucu seviyesi yüksek diyorlar

0|0
    0|0
    • Espirimi. yaptin

• Ben kimin hormon seviyesi yuksek oldugunu analamadim ki

• Testesteron kasları yükseltir kaslı erkeklerde daha fazla olur buda koruyuculuk anlamına gelir kadınlar bunu seni gördükleri an anlar hepsi bu

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaslı erkekleri severler ama ayva göbekli adamlarla evlenirler.. tıpkı şairleri sevip, müteahhitlerle evlenmeleri gibi..

1|0
    0|0
    • Bizde mutehhitlik yapiyoruz ayip oluyo ama. fakat gobekli degiliz aksine az cok kasliyim yani oyle siniflandirmamak lazim.

• Bütün kızlar demiyor elbette

0|0
    0|0
  • İstisnalar var tabi

0|0
    0|0
  • Siz niye büyük göğüs olsun, ince bel olsun, taş gibi olsun diyosanız kadınlar da o sebepten kaslı istiyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadınların bu konudaki düşüncesi arkadaşları arasında takdir görmek bu yüzden. İçinin boş olması önemli değil. Dışı güzel olsa yeter.

0|0
    0|0
  • güç kudret kardeşim ama şuda varki kaslı birisi olarakbenim peşime düşmüyolar tekliflerimde hep kibarca bahaneler bularak istemiyolar

0|0
    0|0
  • Biz nasıl şu olsun bu olsun diyorsak onlarda istiyor yani bnce normal tabi aralarında istemeyen de vardır

0|0
    0|0
  • Bir Kişi Kendi Yanındaki İri Ve Etrafın İlgisini Çekmesi Ona Kendini Güvende Hissetiririr Senin Dediğin Fantesi Kasla Olacak Şey Değil Zaten

0|0
    0|0
  • daha cok şehvetlide ondan

0|0
    0|0
  • göze hoş geliyor demekki bunun nesi kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...