Neden Yahudilere Karşi Ön Yargılısınız?

Neden Yahudilere Karşı Ön Yargılı Davranıyorsunuz?

Yahudiler Bugüne Kadar Hep Acı Çekmiş Milletlerden Birisidir.

0|0
19|57

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim için din dil ve ırk farketmeksizin can taşıyan herkes benim canımdır, birtanemdir. Yahudiler de bugüne kadar hep akıllarıyla hareket etmiş, düzgün ve temiz insanlar. İnsanları asla dinleriyle yargılamak doğru değil...

1|0
    1|4

Erkekler Ne Diyor 56

• Auschwitz'de bir kampta Yahudinin yazdigi bir yazi var; 'eger tanri varsa, benden ozur dilemesi gerekecek' diye..

Dunyanin her yerinde dislanip zulum gormus bir kavim.

Acikcasi bana cok antipatik gelmiyorlar. Araplardan daha iyiler.

1|1
    1|0
  • Yahudiler birbirlerin en bağlı birliktir bu yüzden sevilmezler. Ancak iyi yönleride var yahudiler evlendiklerinde eşlerine felaket bağlı erkekler feci şekilde disiplinliler. Gücü simgelerler çektikleri acının kaynagıda budur diğer ırklar gibi duyguları yoktur aşırı bencil bir ırktır sadece yahudi yahudiyi insan olarak görür. Gerisine eziyet etmeyi kendine dininin gereği olarak görür aynı zamandada böyle bir nefret vardır. Diceksin yahudiler kadar zararlı millet var mı kesinlikle araplar derim eğer israil araplardan güçsüz olsaydı araplar israilin yaptıklarının aynısını yapardı. Yahudiler birbirlerine felaket önem veriyor bazı belgesellerde imkansız hastalıkları gösteriyor bakıyorum israilde doktorlar evine gidiyor çocuğun herşeyini karşılıyorlar. Bakıyorum adamın sadece tek parmağı tutuyor ama program yazma işi ile ilgileniyor.

1|0
    0|0
  • yahudilere karşı önyargı? yoo niye önyargılı olayım ki. yani altı üstü kendilerini tanrının seçilmiş ırk olarak yarattığını, diğer ırkların kendilerine hizmet etmesi için yaratıldığını savunan insanlar :) ha bide küçük kızları kurşuna dizme gibi kötü bir huyları var o kadar :) bide ortadoğuyu karıştırıyolar okadar :) :) severim yahudileri :)

1|0
    0|0
  • Kimseye karşı önyargılı değilim.
    Kişinin davranışları ona karşı duruşumu belirler.

Yahudileri genel olarak taktir ederim.
    Akıllı insanlar, o kadar zulümden kurtulup 50 yılda bir devleti nereye getirdikleri taktir edilesi.
    Adama sorarlar, sen 1000 yıldır bu topraklardasın hani dünya sahnesinde neredesin?

Sonra yahudiler şöyle böyle...
    Zenginin malı, zügürdün çenesini yorarmış misali.

1|0
    0|0
  • Baskalarini bilmem ama ben Zionist le yahudileri ayiran bir tipim tipki "musluman" olup dinime zarar veren insanlar gibi.

Yahudileri ne kadar sevmesemde tebrik etmek lazim adamlar biribirlerine bagli biz muslumanlar gibi dagilmamislar ve cok iyi kurumsallastirmislar kendilerini. Ileriye donuk yaptigi planlari hayranlikla karsilamak elde degil. Tum butun irki nasil goc etmisler sorgulamak lazim. Ve ne yazakki Filistini kendi topraklarimis gibi kullanirlar lakin onlarda bilirler baslarina gelecek felaketi bizde biliriz. Sunu anlamali herkes yahudiler aci cekmez... nasil aci cekeceklerini cok iyi bilirler.

0|0
    0|0
    • Aslında hz musa zamnnından önce yahudiler ordaydı

• Biliyorum ama sorun suki topraklar savasarak kazanilir. Yoksa Kudus hristiyanlar icinde onemli. Ben senin evine gelip girip cik disari burasi benim evim demek gibi birsey bu. Yani sen oyle olunca gelde al l*n demezmisin :D Ne yazikki Filistin ses cikarsada butun dunya buna sessiz kaliyor :/ Yahudiler korkak olduklari icin tum muslumanlari karsina almakdansa masa alti islerinle halletib parasiyla toprak aldi. Kani ile almadi... alamazdida.

• Yahudiliğe, onun türevi yahudi localarının çıkardığı masonluğa ve onların dünyada havarisi gibi görev yapan lions klüplere, ekonomiye yön veren fakiri daha fakir, kendi adına çalışan zengini daha zengin yapan abd'deki gizli ve açık yahudi lobilerine, onların insalığı hiç umursamayan ve insanlığı çürütmenin kendi kurtuluşları olduğuna inanan ve bu yüzden her anlayışı görmezden gelip insanlığı zehirleyen, özellikle de İslama düşman olan evanjelizme dair ne kadar araştırma yaptın, dünya üzerindeki kritik noktaları (abd sinema şirketleri dahil) ele geçirip İslamı yerle bir etme çalışmalarına dair ne kadar araştırma yapıp belgelerle konuşan belgeselleri ve yapımları takip ettin, bunların yanında her fırsatta Müslümanların dini mekanlarına tecavüz eden Mescid-i Aksa'ya silahlarla dalıp İslamı küçük düşürmek için planlı yapılan çalışmaları ne kadar biliyorsun ve araştırdın?

Bunları da geçelim Nazi zulmünü yaşayan bir millet tüm dünyayı ve özellikle de İslamı neden hedef alır hiç araştırdın mı?

Bunu da geçelim ortadoğuya silah satan o bölgeyi Yukarı Fırat'A kadar kendine hedef koymuş bir politikaya sahip ülkenin vatandaşlarının Filistinli çoluk çocuk öldürülürken ne kadar zevkle ve haz duyarak izlediklerini de mutlaka araştırmışsındır?

Hadi bunu da geçelim. İsrail'in 2. Dünya savaşını heöen ertesinde o bökgeye yerleştirilen yahudiler tarafondan ve dünya savaşı sırasında yapılan gizli konferanslarla nasıl planladığını da mutlaka araştırıp analiz etmişsindir?

Hepsini geçelim değil mi aslında boşver?

Geçmeyelim, yok öyle yağma!
    Projelerle ve sistemli olarak İslamın düşmanı olan ve bu yüzden İslam coğrafyasının içine yerleştirilen bu bozguncuları sevmemek için çok sebep var çok!

Hepsini geçsem küçücük, silahsız çocukları sahile gömen, minicik bir çocuğu köpeklere ısırta ısırta aşağılayarak tutuklayan ,13 yaşındaki dünyadan habersiz bir çocuğu korkudan ağlata ağlata hayatının en büyük travmalarını yaşatan bu adileri görüp de geçemem, sevmemek için çok sebebimiz var çünkü çok!

0|0
    0|0
  • Ben hayranlık duyarım. Dünyayı he gibi parmaklarında oynattılar. Filistine gelince Allah yardımcıları olsun. Çok sevdiğim din kardeşlerimdir. Ama zamanında benim Atam Abdulhamit onca borca rağmen toprak satmazken, Filistinli atalar topraklarını sattı. İsrail zorla konmadı para verdide aldı. Kısacası biz muslumanlar, gül gibi uyuyan yılanı uyandırdık...

1|0
    0|0
  • Öyle bir milleti tanımıyorum.

3|1
    2|0
  • Filistin'e yaptıkları normal mi sence?
    Ne bekliyorsun onları mı savunalım?

3|1
    1|0
    • Filistin kendisi sattı topraklarını. Ayrica İsrail Sürekli Barişalim Diyor Hatta Okullarında Arapça Dersi Vermeye Başladi Ama Hala Filistin Terörist Gibi Saldirip Duruyor İsrail Kendisini Savunmak Zorunda

• Ben gördüğüme inanırım , duyduğuma değil.
      Çok iyi sallıyorsun şu anda da.
      İnsanlık suçu işleyen bir devleti savunma bana.

• Kendini satan filistinliler ayrıca sadece satın aldıkları toprakların üzerine devlet kurmadılar cahil cahil konuşma ülkenin kuruluşundaki topraklara bak birde şimdi resmen zorla çöküp filistinlikerin topraklarına sonrada oralara yapılar dikip kendi topraklarına dahil ediyorlar cahil cahil konuşuyosun, öldürülen çocuklar mı saldıran teröristler

• hiç bir ırka ön yargım yok :D hıaa :D

1|0
    0|0
  • Yahudiler başlarına gelen bir musibette hemen Allaha tövbe eder yardım dilerlermiş. '' Allahım sen bu musibeti başımızdan kaldır , biz , sen nasıl olmamızı istiyosan öyle olalım '' derlermiş. Fakat musibet kalkınca tekrar eski hallerine geri dönerlermiş. Acı çekmelerinin en büyük sebeplerinden biri budur. Neden ön yargılı davrandığım konusuna gelince ; dünyada yaşanan bütün kötü olayların sebebi olan yahudilere karşı iyi niyetli olmamı kimse benden beklemesin.

1|0
    1|0
  • Arkadaşım propaganda yapmaktan vazgeçin. Geçin bu acı çektik süründük ayaklarını. 1700 yıllarından beri 13 kardeşilik ilüminati ile projeye start verip tüm dinleri yıkmaya ve tek dinlenleştirmeye yemin etmiş, müslümanı yakan öldüren katillerden bahsetme bize. geç bu yalanları. ya gerçekleri bilmiyorsun ya da tatlı tatlı 30 gr lık zihninle milleti etkilemeye çalışıyorsun. Acı çekmişmiş yalanını sevsinler. Git de bak filistinde ki müslümanlara o acı çekiyor dediklerin ne zulümler işkenceler tecavüzler yapıyor git gör kör! @perseid78 . @h-punisher

0|0
    0|0
    • Ama unutma ki müslümanlar da çok eziyet etti kendi dinlerine mensup olmayanlara. Hatta kendi din arkadaşlarına bile.. İslam da cihat amaçlıyor. Hiçbirinin birbirinden farkı yok yani.

• Hahahah bu cümleyi bekliyordum harikasınız ! :D Yine olumsuz bir eleştiride ' sen manipüle ediyorsun , o öyle değil o mecaz anlamda ' diyen bir müslüman var karşımda :D Teşekkürler saygıdeğer hafız beyefendi, iyi günler :D

• @KucukFilozof ah be canım.. Şu yazdıklarımı ALlah aşına bir kez daha oku. Kendin çalıp kendin oynama. Neyse sana da iyi günler..

• Tek destekledigim tarafı araplara yaptiklari. Araplar şu an Türklere yaptiklari ihanetin bedelini oduyorlar. Ben Türkçü bir insanım Türk olmayan birinin basina ne geldigi beni ilgilendirmez. Ben kendi ırkıma bakarim. yarin oburgun Türklerden birine birşey yaparsa kazığada oturtmasını biliriz. Adolf Hitlerde iyi yapti ben o adamida lider olarak goruyorum. gun gelir devran doner tavuk domalir horoz gomer hesabi

0|0
    1|0
  • Allah yahudilerin kökünü kurutsun insallahhhhh. ne gunahi var filistinib gazzenin ya. dünyayi karistiriyorsunuz

0|0
    1|0
  • Hep acı çekmişler ders alsalardı şu an acı çektirmezlerdi :) çocukları boş yere öldürmezlerdi müslümanlar olmasa belki şu an yahudiler olmayacaktı osmanlı döneminde endülüste onları Ecdadımız kurtardı ama şimdi onlar zulm ediyor tabi bütün hepsi bir değil ama o kadar acı çeken acı çektirmezdi bence

0|0
    1|0
  • israiloğulları bir saat icinde 43 peygamber öldürmüş ve allahın lanetini kazanmış bir kavimdir öyle bir zaman gelecek ki arkasına saklandıkları ağaç bile burada yahudi var diyecek onları saklamayacak

1|1
    0|1
  • Allah Teala bile kuranda yahudileri dost edinmeyin deyip israiloğullarını lanetlemişken neye dayanarak onları savunuyosun? birinci dünya savaşını çıkaran kim? siyonizm, ortaduğuyu yıllardır yangın yerine çeviren kim? siyonizm, dünya medyasını elinde bulındurup müslümanları aşağılayan kim? siyonizm, dünya bankaları ve imf kurucusu kim? siyonizm, aydınlık toplum olarak kurulan illimünatiyi karanlık yüze çeviren kim? siyonizm, ve son olarak büyük ortadoğu projesi için çoluk çocuk masum yaşlı acımadan katleden, mescid-i aksayı silahlarla kuşatan ve müslümanları sokmaya kim? siyonizm. peki siyonizm nedir? aşırı yahudicilik.

0|0
    0|0
  • Allahın Lanetlediği bir kavimdir.. aç Kur'an oku..

2|0
    1|0
    • Neden dünyaya gönderdi o Zaman?

• Yahudiler Lanetlenmeden önce Irkların en üstünü onlardı.. en şerefli ırk onlardı.. ama bugün gördüğünüz gibi çoluk cocuk demeden herkesi katledıyorlar.. bunu asırlar öncede peygamberlere yaptılar... bircok peygamberı şehit ettiler... işte o zaman üstünlükleri sona erdi.. ve lanetli kavim oldular...

• Tamam sus

1|0
    0|0
  • Öyle bir ayrımım yok.. Ben aptallara düşmanım sadece.

1|0
    0|0
  • yahudi olmak nedir
    1 kendinden olanı benımsemek diğer ırkalrı yok saymak
    2 sadece kendi ırkını ustun tutmak
    3 ve sapıklıkları para kazanmak pahasına butun ulkeleri karıştırmak
    4 meşru gördüğü şeyler için insan oldurmek BUYUK YALAN

bır ağaç gunu gelince o yahudı oğacın arkasındayken O ağaç burada diyecek ve siz ozaman allahın acı keder dolu azabını yaşayacaksınız.!

0|0
    1|0
  • sen askere gitmedin mi daha

1|1
    1|0
    • 😑 😑

• İsraillilerdende insanlar ölüyor Filistin saldirisi sonucu İsrailliler insan değil mi peki?

• hamas terör örgütüdür ama israil de masum değil yapma allasen ya

• yahudiler diye genellemek yanlış. neden her yahudiden nefret edelim ki (burdaki üyelerin tavırlarının neden 15-16 yaş civarı insanlar gibi olduğunu da anlamış değilim).. fakat dünyayı yöneten yahudi kesimi hakkında pek de iyi düşünmüyorum :) Führerin yahudileri katledişini bu dünyayı yöneten yahudi ailelere bağlasam bana kızarsın belki ama durum bundan ibaret arkadaşım.. Sebebi de şuanki israilin bulunduğu yere zorunlu göç sağlamak ve burada yahudi devleti kurmaktı zaten.. yani israilin kuruluşu planlanmış birşeydir. Bazı multimilyarder güç sahibi zengin yahudi ailelerinin nazilere sağladığı destek, günümüzde gizli birşey değil zaten heryerde bulabilirsin bu bilgileri.. Hatta yüzde 80 bunları biliyosundur da ama hani yaşın genç diye anlatıyorum ben yine de :) Ben sadece yahudilerin o küçük kesimine karşı önyargılıyım işte

0|0
    0|0
  • kimseye karşı önyargım olmaz

1|0
    0|0
  • çekememezlik

1|0
    1|0
  • Savasmadan kayipsiz katliam yapabildikleri icin

1|0
    0|0
  • aç kurana bak

2|0
    0|0
  • Yahudilerle bir derdim yok şahsen. Sadece bir anti-siyonistim.

1|0
    0|0
  • sanırım halk bilgisiz yahudi konusunda

1|0
    0|0
  • kim demiş acı çeken bir yahudi var

2|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 18

• Hiçbir millete karşı ön yargım yok. Hangi ırktan, hangi ülkeden, hangi dinden, hangi mezhepten olursa olsun insan insandır.

Yahudilere kötü bakanlar için bir film önerim olur ama; çizgili pijamalı çocuk. Mutlaka izlenmesi gerek.

1|0
    0|0
  • Ön yargıdan ziyade yaptıkları şeylerden dolayı sevmiyorum. Ama tabii ki zamanında yapılan soykırım çok kötüydü...

1|0
    0|0
  • Kendilerinden başka hiç kimseyi önemsemeyen ve acılarını umursamayan bir topluluk bana göre içlerinde iyi insanlar az da olsa olabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz.

1|0
    1|0
  • asdfs evt çok çekmişler o yüzden çektiryorlar

2|0
    2|0
  • Acı çektirenlerden onlar, çekenlerden değil

2|0
    1|0
  • vallahi benim hiçbir zaman böyle bir önyargım olmadı bir kere benim en sevdiğim şarkıcıların arasında Can Bonomo var e diğer bir taneside Hayko Cepkin
    yani öyle

1|0
    0|0
  • Benim sulalemde her dinden, ırktan insan var. Bu yüzden pamuk gibiyim ırkçılık yapamam. Büyük dayım zaten haham nereye yahudiler kötü diyeyim. Ayrıca kötü olan insan değil devlet politikaları olur.

0|0
    0|0
  • Yav he he diyorum

1|1
    1|0
  • Şimdide müslümanlardan aliyorlar geçmişteki kuyruk acilarini keşke bir Hit daha gelsede aynilarini tekrar yapsa o pis yahudilere gönüllü asker olarak bile giderim valla 😄

1|0
    1|0
  • yahudiler bir millet değildir dinle milleti karıştırmışsın. kendi adıma konuşuym önyargım yok

1|0
    0|1
    • Yahudilik. Musevi dinini benimseyen millettir. Her musevi yahudi değil, her yahudi musevidir.

• hadi len

0|0
    1|0
  • O yüzden mi cocuklari oldurup ustunede sarki acip oynuyorlar? aci cekmislermis aci ceken insan aci cektirmez NOKTA.

0|0
    0|0
  • Ama şekerim tüm dünya da İslama ve Türklere karşı ön yargılı ee?

0|0
    0|0
  • Acı çektikleri kadar acı çektirdiler. tamamen masum değiller

0|0
    0|0
  • Türk milleti de tarih boyunca acılar çekti, hatta acılar çekmeyen bir millet olduğunu sanmıyorum. Kimseyi kimseyi sevmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Ben degilim

0|0
    0|0
  • Bak güzelim.. Müslümanlar olarak diğer dinleri kaldırıp ,, Allahın izniyle İslama davet etmeliyiz.
    Yahudi veya hıristiyan fark etmez.. veya başka bir din. . Allah ı dinlememi gerekiyor..
    İnşallah imanlı ölmeyi nasip eder kullarına.

0|0
    0|0
  • Onyargim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...