Arkadaşlar hepimiz sıcak evlerimizde rahatız çok şükür değil mi? ama onlar rahat değil neden yardımcı olmayalım ki?

arkadaşlar hepimiz sıcak evlerimizde rahatız çok şükür değil mi ? ama onlar rahat değil neden yardımcı olmayalım ki ?
Bu numaralar kayıtlı olsun en azından sizde de

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin dikkat cekmen cok guzel de aradiginda tamam diyip gecistiriliyorsun cok istiyorsan sen evine al denileni bile duydum. Gecici cozum cozum olmuyor yani.. yoksa insanin ici parcalaniyor ama care oluyor mu bilmiyorum. Onerim birini gorup aradiginizda takip edin alinip alinmadigini. Eger gorevli vs gelmiyorsa bir ust kuruma sikayet edin pesini birakmayin aradim sorumlulugu attim gibi olmasin yapacaksaniz tam yapin pesine dusun. yoksa gayet gevsekten aliniyor. İzmir icin boyle en azindan.

0|0
    0|0
    • Öyle birşey söz konusu bile olmaz ben hak hukuk adalet bilen bir insanım tabiri caizse eşşekkkk gibi alacaklar

• Teşekkürler

• Ama bak iste insanlar boyle. burada nasilim sor sacma sapan utopik sorular sor cevaplar yagardi. Ben tesekkur ederim nadir de olsa duzgun soru gormek guzel.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...