Hayat nasil gidiyor?

Detaylarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
7|46

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• şükürlük kanks

0|0
    0|0
  • Hayat iyide detay kisa 😃

0|0
    0|0
  • Tam anlamıyla berbat.

0|0
    0|0
  • Hayatım garip, etkileyici ve tabii ki yanımda olan arkadaslarımla da iyi gidiyor. Asktan bahsedersen o gerçekten karışık

0|0
    0|0
  • valla duragan.

0|0
    0|0
  • Anlam veremiyorum
    Şöyle böyle diyelim

0|0
    0|0
  • hayat mı bu

0|0
    0|0
  • kötü kahbe ruhlu insanlardan bıktım şimdi şukru saraçoğlunda 57 numaralı koltuk boş çiçeğin birine aitti koltuğa değil zamanıma acıdım ak !

0|0
    0|0
    • güzel kardeşim nezaman çiçek oldu la yyyyyyyyyyyyyyyyynnnnnnnnnnnnn

• kahpeynnnnnnnnnn nezaman çiçek oldu layyyyyyyyyyyyyyyyyyyyynnnnnnnnnnnnnnnnnnn

• Giden hayat değildir. Giden bizim ömrümüzdür. Ve ömrüm yavaş yavaş gidiyor.

0|0
    0|0
  • Arabayla giderken gördüm hayatı dün..

0|0
    0|0
  • kötü be aga

0|0
    0|0
  • Hayat durdu gitmiyor gibi

0|0
    0|0
  • kötü

0|0
    0|0
  • Pozitif bir insanım hayata gülerek bakanlardanim iyi ve mutlu gidiyo şimdilik :-)

0|0
    0|0
  • uyan işe git eve gel pc bak uyan işe git eve gel pc bak uyan işe git tatil olsun eğlen toz eve gel yat uyan işe git

0|0
    0|0
  • Şimdilik iyi ama yorucu fakat yorulmaya değer..

0|0
    0|0
  • Leş gibi geçip gidiyor hayattan sıkıldım artık ya da yalnızlıktan sıkıldım ne bileyim işte ha bide olmazsa olmazlardan YGS stresi.

0|0
    0|0
  • O dönüyor da benim olduğum çember pek hareket etmiyor gibi

0|0
    0|0
  • on numara :) arayışlarımı buldum

0|0
    0|0
  • Gidiyor işte

0|0
    0|0
  • İster inan ister inanma seni gorene kadar yaşadığım şeyin hayat olduğundan şüpheliydi m bu dünyada senin gibi bir güzellik varsa demek bu hayat bu dünyada sen oldugun surece yasanabilirmis sen cennetten gezegenimize surgunemi gönderildi¿

0|0
    0|0
    • Tesekkürler :)

• Tanısalım lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen Yoruldum artık senin vicdanına kaldım bir kızın kalbi okyanus gibidir izin verirsen o okyanusta bir damla olmayı istiyorum

• Çok pohtan :/

0|0
    0|0
  • Züper

0|0
    0|0
  • Sıradan. standart.

0|0
    0|0
  • Hayat güzel aslında yaşamasını bilene. Ama ben yaşamasını bilmiyorum galiba. :)

0|0
    0|0
  • kavisli. girdili çıktılı

0|0
    0|0
  • orta şekerli kahve gibi devam tam yol ileri...

0|0
    0|0
  • poh gibi

0|0
    0|0
  • sıkıcı ama iyi yani

0|0
    0|0
  • Cok güzel gidiyor bu bize kalsa cok iyi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam