Özgüven problemi?

Öz güven eksikliliğini nasıl çözicez hiç bir şeyden zevk alamıyorum boşluğa düşüyorum sanki herkes eleştriyomuş gibi geliyo benim hakkımda konuşuyorlarmış gibi acayip rahatsızım bu durumdan.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• o zaman sende sosyal fobi de vardır. bilinç maddi gerçeklerle şekillenir. yani seni böyle takıntılı yapan çevrenin taa kendisi. bu noktada sen kendi kendini sadece mantığın doğrultusunda yönlendirmelisin.

0|0
    0|0
    • herhalde çok düşünmekten oluyor veya eleştriye gelemediğimden önceden böyle bir şey yoktu takıntı haline geldi bir ortama girdiğimde hata yapıcam diye korkuyorum.

Erkekler Ne Diyor 1

• burcun ne yengeç falan mı

0|0
    0|0
    • evet

• yeni tanıştığın insanların yanında yıllardır tanıdığın arkadaşların gibi rahat olamamam normal

Eğer tipin düzgün ve utanılacak bir yanın yoksa yaşadığın şeyler senin karakterin
      bunu dışarıdan kimyasal birşey ile müdahale etmeden değiştiremezsin
      bir kova veya koç gibi rahat olmak için illa alkol alman lazım başka yolu yok

benim sorunum daha kötü beni içerden yiyip bitiriyor
      Çok büyük bir kibre sahibim cahil bir insanla konuşurken deliriyorum kendi içimde
      fırtınalar kopuyor

• dediğim gibi konuşucağım yerleri iyi bilirim ama bir ortama girdiğimde çok düşünürüm bunu yapsam böyle olurmu bunu yapsam böyle olurmu yoksa böylemi yapsam mesela şu an bile düşünüyorum ama bende şöyle bir sorun daha var sırlarımı kimseye anlatmam eleştirecekler diye en yakın arkadaşıma bile ya da anneme babama sakal problemide var yaşıtlarımın yanında küçük duruyorum birazda ondan güvenmiyorum kendime tip konusunda hiç bir sıkıntım yok allaha şükür baby face bir tipim var.

Yükleniyor...