Hiç arkadaşım yok, neden?

Biraz sessiz ve sakin birisiyim. eBenimle arkdas olan insanlar benim bu sessizliğiminden yararlandılar ve hep tepeme çıktılar. Belkide bu yüzden hep konuştuğum kişiler ile arama mesafe koyuyorum. Ailemden olsa bile "sen"li değil "siz"li konuşurum. Ortaokulda pek fazla arkadaşım olmadı.(Bu sırada anadolu teknik lisesine gidiyorum yani meslek lisesi) Lise 1 gectim. Sınıfa ilk girdiğimde herkes biribiriyle kaynaşmış bende arkada boş sıra buldum ve oraya geçtim hep sessiz durdurdum daha sonralarında okul ilerledi sınıfta hiç samimi arkdaşım olmadı. Okulun ilk haftasında herkez gruplaşmış ve benim arkadaş edinemem başladı kiminle konuşmaya onların grubuna girmeye kalksam hicr kimse benimle samimi olmadı ve lise bir öylece geçti. Lise 2 dede hiç samimi arkadaşım olmadı yine bir gruplaşma var ve benim yine hiç samimi arkadaşım olmadı. Elektronik atölyesine geçtiğimizde herkes benle dost oluyordu sebebi ise atölyede iyi olmamdi normal dersliklerde ise kimse benle konuşmuyordu işleri düşünce geliyorlardı tabi hala öyle. Şuanda lise 3'e gidiyorum ve hala durumum aynı. Atölyeye geçtiğimizde teminlerin sorularının cevaplarını benden alıyorlar derslikte hiç konuşmuyorlar. Hiç anlamıyorum ne oturduğumuz mahallemde hiç konuştuğum kimse yok okuldada yok. bir türlü çevre edinemiyorum. Lise birde santraç kursuna gitti belki arkadaş edinebilirm diye olmadı. Bana yardımcı olun. Lütfen...( bu arada işte kurslara yazıl , çık dolaş vb. Diyarlarında lütfen bu tarz şeyler söylemeyin bunlar sizin yapabildikleriniz ben sabah 6.30 evden çıkıyorum aksam 7 de evde oluyorum gebzeden kartala okula gidiyorum)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende de durum üniversiteye kadar aynıydı kardeşim, ondan sonra ortamım oldu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...