Kendinizden soğutma taktikleriniz nelerdir?

Bir insanı/platonik arızalı birisini kendinizden nasıl soğutursunuz? Denemediğim şey kalmadı.. haydi siz yardımcı olun bir nebze=)

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Rezil ederim herkesin içinde bırak yakamı artık der tokat atarım en son ne yapcam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ensesine sıç

1|0
    1|0
  • Yorumlar harbi igrenc.. Konusurum olmayacagini anlayinca biraz gururu varsa vazgecer zaten.

0|0
    0|0
  • Konusmam..

1|0
    0|0
  • Sevgilim var de onun değer verdiği şeylerle dalga geç..

1|0
    0|0
    • Başta sakin bir şekilde anlattım olamayacağını, bir vakit sonra suskunluğa büründüm, ardından sen kimsinlere geçtim.. benim yanıma yakıştırıyor musun kendini vs. Hakaret, küfür diz boyu ettim. Sevgilim var dedim, nisanlandim dedim. Bana misin demedi. Erkek arkadaşımla konusturdum yine nuh dedi peygamber demedi.

• Bilmem bunu daima başarıyorum ama :)))

1|0
    0|0
  • Hiç cevap vermem, kendi kendine soğur ekstra bişey yapmam :)

1|0
    0|0
    • Konuşmadimmi daha çok saldırıyor kendince. Artık tek sırıtıyorum.. hoslandigimdan falan değil. Sinirden :) yüzünede sırıtmıyorum mala bağlamasın diye.

• Işte ben onu bir yıl etmedim, yinede susmadı. Fikrimce gurur/ hırs yaptı olayi.

• 5 yıl uzun bir süre normal değil yani. :)

• Nefret bile etme... Yok say

1|0
    0|0
  • Ben ilgisiz davraniyorum mesajlarina gec ya da hic cevap vermiyorum birazda ters davraniyorum bir sure sonra soguyor zaten

0|0
    0|0
  • Umursama fazla dayanamaz

0|0
    0|0
  • uzmanlık alanım

0|0
    0|0
  • Gonlunu kaybetmek cok kolay

0|0
    0|0
  • yapmam öyle bişey herzaman iyi bir izlenim bırakmak istemişimdir

0|0
    0|0
  • Frengi hastalığına yakalandım diyorum :D ters mıknatıs etkisi yapıyor hemen

0|0
    0|0
  • Bayan için mi veriyim taktiği erkek için mi?

0|0
    0|0
  • Sevmeye çalış :)

0|0
    0|0
  • la benim soruma yorum yapın profilime girin görürsünüz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dalga geçer gibi konuş, gıcık davran

1|0
    0|0
  • Git hemen bir arkadasinla falan anlaşmalı olarak sevgili ol. o arkadaş biraz Kabadayı olsun korkun gözü

1|0
    0|0
  • Benim super taktigim var hep yarar kopek muamelesi yapcaksin aaa havhavcık halamı dirliyosun senle ben olamayiz bana karisamazsin dokunamazsin opemezsin hep bir hic kalirsin gururun olsa pesimden kosmasan belki ama su kopek gibi halinle asla bana insan lazim it kopek degil ayni bunu yaz dostum 100 % yarar😀

0|0
    0|0
  • Saçmalayarak ya da ortadan kaybolarak. 😼

0|0
    0|0
  • Uğraşmam

0|0
    0|0
  • Ben gaylerden hoşlanıyorum de ahdhsja

0|0
    0|0
  • B. kum geldi bekle geliyom siccam de. Sumugum burnumdan cikmiyo parmagmi sokuyom alamiyom de. Ayak parmagimi emerek uyuom de. Hahahh

0|0
    0|0
  • Sürekli alkol alıyormuş gibi yap

1|0
    0|0
    • Elle tutulmaz bir şekilde tanittim kendimi.. yeterki buna değmez diyip gitmesi icin. Alkolik olsam bile eyvallah digcek, bacaklarım tutmasa bile.

Yükleniyor...