Abazalık peşinde koşanlar sözüm size?

Arkadaşlar neden ar namus kavramları böyle sosyal sitelerde unutuluyor. Kız ve erkek ikisi için de geçerli insan olmanın verdiği bir onu bir şeref var biz hayvan mıyız ki onlar gibi hayvani hislere kapılalım. Karşımızdaki insan bişeyler istese bile dur diyelim belki onun bir sorunu var ve kafasını böylw dağıtmak istiyor? Belki sonra çok pişman olacak bunu bilemeyiz. Allah yukarıda hepsini bir bir görüyor kendimize yazık etmeyelim burada kötü gözle bakılan her kız ilerde bir adamın eşi bir çocuğun annesi olacak veya sizler de baba olacaksınız bizler birbirimizi ne diye günah kuyularına istiyoruz ki bu dünya buna değmez insan etini bu kadar kafanızda büyütmeyin nasılım soruları var mesela bırakın bakmayın öyle yazdıkları gibi kalsın size ne sanki eşiniz mi yapacaksınız umarım yanlış anlaşılmam sadece üzüldüğüm için sizlere söyle gereği duydum bir hadis der ki '' utanmadığınız sürece istediğinizi yapın. '' yaşı başı almış amcaları ise hiç anlamıyorum hiç mi çocuklarınız aklında gelmiyo yapmayın karşınızdaki de bir annenin en değerli evladı bir anlık gafletle ateşte yanmaya değer mi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• amca derken beni mi kastettin :/

0|0
    0|0
    • Ben burada yanlış işler yapanlar K ettim yaşı büyük olanların daha olgun tavırlar sergilemesi lazım diye düşünüyorum

• erkeklerde bu işin yaşı yok. 15in de istekli 30un da da 50sin de de. Yani bu iş bizim milletin ciddi bir sorunu..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen yazdıklarında çok haklısın da bu dediklerini anlayanlar çok azdır eminim.
    Maalesef toplum gittikçe yozlaşıyor onun sonuçları bunlar.

0|0
    0|0
  • Senin gibi düşünen kızları görmek güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...