İnsanlar Niye Evleniyor?

olm malmısınız ya dünyada 3 milyar tane adam 3 milyar tane kadın var tüm ömrünü bir kadın veya bir adamla geçirmek niye? :D

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Allahın emri olduğu için.. hani zina günah ya.. habern varsa

0|0
    0|0
    • sanki her yaptıgın sevapta a. k :D

• ahlaksız olma.. küfür etme bayanlara en azından

• ben gayet düzgün birşey söyledim ama sen bozuldugun icin sadece sondaki tarafa taktın sanırım :DDD

En İyi Erkek Görüşü

• bir yaştan sonra anlarsın abıcım :D

0|0
    0|0
    • cok sacma bence evlenip hayatını çürütüyo millet. Bizim eski hızlı abilere bakıyorum hepsi göbek bağlamış ellerinde cocuk hergün aile ziyareti falan nerde o eski günleri a. k hayatları bitmiş resmen iğrenc birşey evlilik :D

• onlarda evlenmesin işte mal gibi evden cıkmıyolar sonra :D

• anlıcan abıcım merak etme zamanı var

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünkü müslümanım :d

0|0
    0|0
  • 70 yaşında cocuksuz bir hayat düşün. Kafanı yastığa koyduğun zaman yanlız olduğunu düşün. Bayramda seyranda el öpmeye gelen olmayınca görürsün o zaman..

0|0
    0|0
    • 70 yaşına kadar yaşayacağını kim söyledi? :D

• Sana destek çıkan bir karın çocukların ve torunlarin olacak. Eğer daha önce intihzr etmezsen sen çok yaşarsın aksini istediğin için.
      Yarını düşünmeden hareket edersen, keşke kelimesi dilinden düşmez o zamanda geri dönüşü olmaz. Bugün laylaysa sana hayat yarin vah vah olur

• ama cok sıkıcı şeyler. Bak bizim buradaki hergünü deli dolu yaşayan hızlı abiler şimdi göbek bağlayıp kelleşip evden işe gidiyolar ellerinde cocuk falan ne sıkıcı tarzım değil bir hayat nerden nereye o parlak hayat gitmiş değermi yani :D

• o kadar insan varda sana mı var? :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senin kızınada birileri atlamasın diye

0|0
    0|0
    • Benim kızım olmayacakki :D evliliğe karşı çıkan birine kızın diye soru soruyosun gerizekalımısın knk :((

• Tamam

• dünyadaki tek güzel şeyin cinsellik olmadığını anladığın zaman bu sorunun cevabını kendin vereceksin merak etme

0|0
    0|0
    • Cinsellik yapma sende birtek cinsellik mi yapman lazım :D

Yükleniyor...