Eşiniz kısır olsaydı ne yapardınız?

Çocuğunuz olmadığı için doktora gidiyorsunuz ve doktor eşinizin kısır olduğunu asla çocuğunuzun olmayacağını söylüyor ne yapardınız?

0|0
15|52

En İyi Erkek Görüşü

• "Biliyorsun, seni sevdim. Bir gün kör olsaydın da, Severdim seni. kör olsaydın, sen bile sevmezdin kendini." diyen şairleri okuyoruz biz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu hayatta beni anlamlı hale getiren tek şeyin annelik vasfım olduğuna inanmış biriyim bu yüzden yıkılırım. Ama ben o insanla hayatımı birleştirmişim. Sadece çocuk için değil, sevdamı da katmışım işin içine. Mutlu mutsuz her güne söz vererek atmışım imzamı. Bilirim ki benden önce o yıkılır o yüzden önce onu ayağa kaldırmaya çalışırım. Teselli ederim, bir eksiklik olarak algılamaması için elimden gelen ne varsa yaparım. Sonra kendi kendime yıkılırım, ona yaslanarak yıkılmam. Onun yanında dirayetli dururum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Valla ben evlenirsem evlenmiş olayın diye evlenmem, ömür boyu o insanla beraber olmayı istiyorsam evlenirim. Sonuçta başımıza ne gelirse gelsin kaderimiz buymuş der razı olurum. Yapacak bir şey yok sonuçta.

1|0
    0|0
  • Allahtan unut kesilmez deyip tedavisine bakardım

0|0
    0|0
  • bende patates salatası olurdum kanks ^^

1|0
    0|0
  • Ya evlat ediniriz ya da ikimiz birlikte yaşlanırız.

1|0
    0|0
  • Bu sebepten dolayı sevdiğim kadından ayrılmayacağım kesin. Ve sevdiğim insanıda bu konuda rencide etmemeye özen gösteririm birde bu sebepten dolayı her ikimizinde eksiklik hissetmemesi içinde girder farklı milletlerden 3 cocuğuda evlat ediniriz hem çokda renkli bir hayatımız olur 😄

0|0
    0|0
  • Onun çocuğu ben olurdum gerekirse.

0|0
    0|0
  • evlat edinirdim
    (tabi konuşması kolay, gerçeği mutlaka daha zordur)

0|0
    0|0
  • insan doğurarak dünyaya zarar vermek yerine gider kedi köpek alırdım her türlü hayvandan evlat edinirdim. daha mantıklı bence.

1|0
    0|0
  • Eşimin moralini düzeltmek için çabalardım.. Süreci atlatınca evlatlık alma konusunu düşünmesini isterdim.. İstemezse zorlamazdım.. Allah kimseyi evlat sahibi olamamakla sınamasın..

0|0
    0|0
  • hicbisi

0|0
    0|0
  • eşime sarılır sana ölürüm ya ben derim.
    olmuyosa olmuyo hayirlisi

1|0
    0|0
  • Kaderimde bu varmış derim kabullenirdim

0|0
    0|1
  • üzülürdüm ama tedavisi için herşeyi denerdikk

0|0
    0|0
  • İlahi takdir derdim büyük konuşmuş olmayım ama sevdiğimi bırakmam

1|0
    0|0
  • Evlenmeden önce kendimde muaniye olurum, eşimide muaniye ettiririm. Yani bunları kesinleştirmeden evliliğe girmem. Kolay işmi sandınız evliliği?

0|0
    2|1
  • sevinirim

0|0
    0|0
  • Bisey yapmam çocuksuz hayata devam

0|0
    0|0
  • Allahtan gelen bişey. Evlatlik falan alirdim sanirim

0|0
    0|0
  • Oturup konuşurum böyle bişeyin benim başıma da gelebileceğini ve benim için önemli olan onun benim hayatımın merkezi olduğu 😉

0|0
    0|0
  • sorun değil

0|0
    0|0
  • takdiri ilahi kesin ise evlat edinirim

0|0
    0|0
  • Hayata devam. Varsin cocuk olmasin.

0|0
    0|0
  • Limon sıkar maydonazla susler yerdim

0|0
    0|0
  • Tüp bebek v. s çok yol var. Onları denerdim. Olmuyorsa evlat edinirdik.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey :) abi eş sonunda boşayamazsın ki

0|0
    0|0
  • hiçbirsey

0|0
    0|0
  • Hayırlısı ne yapalım , isterse evlatlık edinebiliriz , istemezse yaşamaya devam :)

0|0
    0|0
  • evlatlık alırdım seviyorum sonuçta

0|0
    0|0
  • Olsun evlatlık alirdim

0|0
    0|0
  • Ne yapcam bizde ayrılık mezarda :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 14

• herşeye rağmen şükrederdim , tıp o kadar geliştiki yine de sabreder her türlü tedaviyi denerdim. ama umudum tükenirse kimsesizler yurdundan bir bebeğe aile olurdum. benim kucağım evlatsız , o yuvasız kalmazdı. Rabbim kimseye göstermesin ama dünyada herşey sınav herşey bizim için malesef

1|2
    0|0
  • Bir yandan çocuk önemli bir şey bir yanım bunun için bile ayrılır gibi geliyor ama bir yandan da eşim olarak seçtiğim insan da benim için önemlidir.
    Ben biriyle sevgili olmak için fazla kriteri olan bir insan değilim ama evlenmek için çok kriteri olan bir insanım, iyi bir baba olamayacak bir adamla evlenmem.

0|0
    0|0
  • O kişi benim eşim olsun da isterse kısır olsun ne olursa olsun umrumda mı ya

1|1
    0|0
  • Yapacak bir şey yok. Evlatlık alırdık.

0|0
    0|0
  • Çocuk istemiyorum zaten

0|0
    0|0
  • Üzülürüm ama ona belli etmem ve evlatlık alırım

0|0
    0|0
  • Bisey yapmazdm

0|0
    0|0
  • nasip olmuyorsa vardir allahin bir bildigi bu senin imtihann onun sucu degil yani yapcak bisey yok

1|1
    0|0
  • Boşarım.

0|0
    2|3
  • Her gece öperdim😂

0|0
    0|0
  • Allah herkese doğru zamanda evlat sahibi olmayı nasip etsin zor bir durum olmalı.

0|1
    0|0
  • evlatlık alır 2 taraflı sevinç yaşardım ahirete sevapp :D

0|0
    0|0
  • Hayatımıza devam edeceğiz yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Yaşamak lazım o anı

0|0
    0|0
Yükleniyor...