Neden insanları bir kalıba sokmaya çalışıyoruz?

Bakın yanlış gördüğünüz davranışlar olabilir. Başkalarına zarar vermediği sürece yaşam tarzları, giyimleri, inanışları sizi ilgilendirmez aslında. Ama buna rağmen o böyle olmalı bu böyle olmalı diyorsunuz. Neden insanları olduğu gibi kabul etmiyorsunuz.
Sizin karakterinize, yaşama standartlarınıza uymuyorsa resmi ilişkiler kurarsınız. Neden değiştirmeye çalışıyorsunuz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak onca söylediğin güzel şeyden en güzelide
    insanları olduğu gibi kabul etmek düşüncesi bunu sevdim mantıklısın benim yaptığım görüşlerde genelde düşünce mantığına dayalı doğru düzgün düşünemiyorsan sebebi mantığının algılamadığı düşünceyle hareket etmek. ama takdir ettim senide güzel bir düşünce :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsan kendi gibi birini istermiş hayatta
    Ama asla kendi gibi biriyle uzun sureli bir iliski yaşayamazmis
    Diyeceğim o ki kendi gibi insan arayıp bir kalıba koyanlar karşısında ilk kaybedeceği insanı hazirliyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• zoraki yapılan şeyler zaten bir fayda sağlamaz kimse kimseyi değiştirmemeli. . düşünceler ve tercihler vardır ve bu her iki cinsin seçme hakkıdır saygı ve anlayışlı davranmak gerekir

1|0
    0|0
  • insanlardaki ön yargıyı kaldıramıyoruz malesef, kendilerini herkese karışabilceklermiş gibi görüyorlar diğer insanlardan üstün görünmeye çalışıyorlar, iyice saçma bir toplum oluşmaya başladı engellenemiyor

1|0
    0|0
  • Çünkü sistem böyle istiyor

1|0
    0|0
    • Açıklarmısın bunu

• Bak söylediklerine çok haklısın buna sonuna kadar katılıyorum ama şu noktada benim söylediğim şey ayrılıyor. Ben insanların düşünce şeklinden tutta yediği yemeği hangi eliyle yediğine kadar insanların yargilanmasindan bahsediyorum. Yani bu senin dediginle benim dediğim tamamen aynı şeyler değiller. Ama yinede ortak noktaları var

• senin dediğinide anladım müslüman bir ülkede yaşıyoruz bu ülkede insanların birbirine saygı duymasını bekleme öyle birşey olsa zaten bambaşka bir ülke olurduk atatürkçüsü dindarı komunisti emperyalisti faşisti sağcısı solcusu herkes birbirini kötülemek için doğmuşlar sanki bizim ülkemiz maalesef ki insan hayatına verdiği değer belli ki içinde yaşayanlardan da çok bişey beklememk lazım

• mantıklı konuşmuş kız helal olsun :D

0|0
    0|0
  • ben herkesi olduğu gibi kabul ediyorum herkeste beni öyle kabul etmeli yoksa tersim çok pis 1,87 boyum ve iri kaslarım var ayrıca kikbox yapıroum tersim çok pistir :D

0|0
    0|0
  • Cünki bizde insanız , anlatabildimmi?

0|0
    0|0
  • Herkes Kafasınca Takılıyor. :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes kendisini tek doğru sandığı için büyün yanılgıda

1|0
    0|0