Kavgada saçım kökünden koptu?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 2 gün önce okuldayken bir kızla kavgam oldu. Kız deliymiş, psikolojik rahatsızlığı falan varmıs işte bana kötü bir şey dedi hani ben de konuşmaya başladım ama kız aniden saçıma saldırdı. Herkes ayırmaya çalışıyordu. Kız hem benden uzun hem de iri yarı bir şey, benim 4 katım gibi. Ben sadece gözünü tırmalayabildim ve baş örtüsü falan çıktı en fazla ama benim saçımın üst tarafından ceviz kadar büyüklükte bir yeri kökünden kopardı. Şimdi saçımla orayı kapatıyorum ama bir daha çıkmaz diye çok korkuyorum. Bu hafta cilt doktoruna gideceğim ama yine de çıktığını görmeden rahatlayamayacağım galiba. Acaba ben ne yaparsam saçım hemen uzar? Çevredekiler sarımsak falan diyorlar ama sizce? Lütfen görüşünüzü bildirin gerçekten çok kötüyüm kaç gündür çok gülen ben hiç gülemiyorum :(

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İki medeni insan gibi oturup sorunlarınızı konuşsaydınız o saçın kökünden kopmazdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sarımsağı ikiye kes kesik yerini oraya sür, saçkıranı olanlar o şekil çıkarıyor

0|0
    0|0
    • umarım işe yarar :)

• yarar eminol ırsi dökülme değil çünkü gençsin kıl köklerin güçlü canlıdır yerlerine gelir😊

• teşekkür ederim :) inşallah hemen olur

• Önce o kızicin bir mezarliga gidip birinin gözlerini söküp o bizleri o kıza verip hangisini begenirsen onu al tak demek lazım sana gelince sarımsak ise yarar uzun sürer daha kolayı var kopan saçların sendeyse şöyle sana japon yollicam onunla yapıştır vinçle o saçı cekseler bir daha kopmaz kaçan kopar saçın kalır ne diyorsun?

0|0
    0|0
  • saçın emanet mi duruyormuş kafanda

0|0
    0|0
  • neden gidip aynısını ona yapmıyorsun

0|0
    0|0
    • yapabilseydim kavga sırasında yapardım, kız deli ilaç alıyo hastaneye gitmesi lazım. başka yollarla halletcem ben onu

• okuldan falan attırman zor gibi bence onun gibi bir arkadasını bul beraber dövün

• düşünüyüm ben bunu

• Hiçbirşey yapamazsın o kendi kendine uzayacak kafaya takarsan hayat zindan olur D:

0|0
    0|0
  • Sampuansiz yika genelde, kolay uzamaz ama kokunden koptuysa. Uzulme koku sende.

0|0
    0|0
  • kel olcaksın artık çıkmicak keltoş kafalı

0|1
    0|0
  • Önce git şikayet ol o ayı arkadaştan.

1|0
    0|0
    • pazartesi günü yapacağım ilk iş

• Çıkar çıkar merak etme. Sen o zamana kadar saçına bakım yap. Sarımsak güzel fikir fakat koku yapar.

0|0
    0|0
  • 1.5 metre olsan rakibin 6 metre civarı oluyor canını kurtardıgina dua et boşver saçı

0|0
    0|0
  • kiremitle ovala orayı

0|0
    0|0
  • vay dengesiz kız çıkmazsa onu şikayet et

0|0
    0|0
  • Takma kafaya hiç geri gelir merak etme stres onu çok etkiler olumsuz düşünme

0|0
    0|0
  • o nasıl iş sarımsak sür

0|0
    0|0
  • İmam hatipler böyle kenar mahalle modeli işte

0|0
    0|0
    • pardon da imam hatip ne alaka?

• Böyle şeyler islamda ve imam hatip musterilerinde var

• yanıldın o zaman ne diyim :)

• Çıkar korkma da ne kavgası bu nesin kızım sen yaa

0|0
    0|0
    • ben normal kızlarda laf dalaşı olur ya öyle olur sandım kız birden bir saldırdı bir de baya büyük hiçbir şey yapamadım ama kızın peşini bırakmam okuldan attırcam onu

• Eğer dediğin gibi pisikopatsa hiç uğraşma derim

• fiziksel olarak uğraşamam zaten onu anladım da başka yollara başvurmam gerekecek, hala kendime kızıyorum hiçbir şey yapamadım diye

Kızlar Ne Diyor 11

• Dövüldun yani

0|0
    0|0
  • Sarimsak hemen cikarir

0|0
    0|0
  • sarımsak sür çıkar doğru demişler kokar ama yıkayınca geçer

0|0
    0|0
  • Bende tam sarımsak sür dicektim çünkü gerçekten işe yarıyo.

1|0
    0|0
  • O nasıl bir okul o nasıl bir kavga ya ben okurken korktum sen yaşarken nasıl ölmedin

0|1
    0|0
    • herkesin elin ayağı titriyodu zaten hele ben dün bile arada titreme geliyordu saçımı gösterdiğim titremeye başlıyor o derece

• Acil doktora git bence umarım yeniden uzar saçların

• inşallah

• O neymiş öyle geçmiş olsun... Isırgan otlu şampuan +sarımsak zeytinyağı karışımı bunları ayrı ayrı sür saçın çıkması hızlanır. Isırgan otu hızlandıracak

0|0
    0|0
    • zeytinyağı ile sarımsağı duymuştum da ısırgan otunu hiç duymadım onu da araştırıyım ben :)

• Zeytinyağı da işe yarıyor diye duymuştum. On Onbeş dakika beklet ve duşunu al.

0|0
    0|0
  • kendinden kilolu biriyle laf daasına girersen öyle olur kaçsaydın keşke naptın kim bilir?

0|0
    0|0
  • Aktardan parabent al, cidden ise yarıyor...

0|0
    0|0
  • sarımsağı kes sür benimde bebek saçlarım çıktı önlerde açıklık vardı

0|0
    0|0
  • Çirkef yaa😱 ama çıkar saçın sen merak etme. Alnı geniş olsun diye saçının ön kısmını ayda bir ağda yaptıran bayanlar var.

0|0
    0|0
    • sence ne kadar zaman sonra oralar siyahlaşmaya başlar?

• Çok sürmez bir ya da en fazla iki ay

• inşallah :)

Yükleniyor...