Fal bakmanin Sirk oldugnu bile bile neden hala Fali masum bir eglence olarak algiliyorsunuz?

Fal bakmak ve bakdirmak dinimiz ISLAM da Haramdir hasa Allaha sirk kosmak gibi bir yanlisdir!
Artik uzak durun bu illetden korkunuz yokmu? Gelcegi Yarini bir ay sonrasini 2016 da neolucagini basiniza neler gelecegini sizin gibi bir kul mu bilecek? bir kahveden kalan kalintimi bilecek? burcunuzmu bilecek? yildizlarmi bilecek? internetde bir yazimi bilecek? Hayir sadece ve sadece ALLAH cc bunlari bilebilir. yasadigmiz cag sapiklik cagidir... (burda pek detaya girmek istemiyorum ) tamam haklisiniz her koyun kendi bacagindan asilacak diyenlerde oluyordur şu an aranizda ama sizi uyarmak istedim! birakin artik su kahve fallarini.
icin kahvenizi oturun asagiya. yok kismetim varmiymis yok zengin olucammi yok bilmem ne , bu isin sakasi olmaz. Büyücüler , Fallar, sacma sapan muskalardan uzak durun hayatinizi temiz dinimze uygun Peygamber Efendimiz sav. e laik bir ümmet olarak yasayin Tertemiz degiliz hicbirimiz ama cok gec olmadan temizlenme zamanini degerlenirip TEVBE edelim. önünüze bakin eger birseyin olmasini cok istiyorsaniz bir abdest alip ALLAH cc e yalvarin dua edin zikir cekin. birseyi cok isteyen bir insan bunlari yapar basit ve haram yollara sapmaz. Fal eglence degildir. ölümü tatmadan biz zaten bu oldugmuz dünyanin nekadar mühim bir imtihan oldugnu anliyamicaz... malesef. Sirk cok büyük bir günahdir uzak durun artik. ebedi cehhenneme kendinizi kendi ellerinizle atmayin! hersey sizin elinizde bu isler gözünüzü yumarak yasamayla olmaz gercekleri görün artik.

Fal bakmanin Sirk oldugnu bile bile neden hala Fali masum bir eglence olarak algiliyorsunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fala inanma falsız da kalma

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Helal olsun

1|0
    0|0
  • Sana ne milletin eğlencesinden şirkinden, fala zerre kadar inanmam ama arkadaş ortamında dalgasına baktırdığım gülüp geçtiğimiz olur, bu mu şirk?

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsa başına sürer.

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık.

0|0
    0|0
  • Zaten islams göre güzel eğlenceli ve zevkli hersey haram. Rabbiniz bir an evvel hepinizi yanina alsa da rahatça yaşayıp keyfimize baksak 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendi dinini kendin yaşa. Herkesin şirkine kimse karışamaz.

0|0
    1|0
    • uyardim sadece gerisini sen bilirsin.

Yükleniyor...